SON DAKİKA

İsmini Açıklamak İstemeyen Hayırseverden Anlamlı Yardım

Bu haber 24 Şubat 2020 - 15:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Engelli Masa Tenisi Sporcusu Muhammed Taha Turgut’a bir hayırsever tarafından engelli akülü Tekerlekli Sandalye hediye edildi.

Solhan da 6 ay önce masa tenisi antrenörü Ahmet Harun Koca tarafından keşfedilip İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü masa tenisi ailesine katılan, engelli masa tenisi sporcusu Muhammed Taha Turgut’a engelli akülü Tekerlekli Sandalye hediye edildi. 

Voleybol antrenörü Serhat Şimşek’in girişimleri sonucu isminin açıklanmasını istemeyen İstanbul’dan bir hayırsever tarafından Muhammed Taha Turgut’a verilmek üzere engelli akülü Tekerlekli Sandalye gönderildi. 

Muhammed Taha’nın rahat bir şekilde spora gelip gitmesinin mutluluk verici olduğunu dile getiren İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, “Bizlere ulaştırılan emaneti sahibine teslim ettik. İnanıyorum ki Taha artık daha rahat bir şekilde sporuna gelip gidebilecektir. Ve büyük başarılar elde edecektir. Gerek isminin açıklanmasını istemeyen hayırseverimize, gerekse bu sandalyenin tedarik edilmesi aşamasında fedakârlık gösteren Serhat hocamıza ve Taha ile tanışmamıza vesile olan onu ailemizin bir parçası yapan Harun hocama teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bingöl Gündem

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat