SON DAKİKA

Yola Düşen Taşlar Tehlike Saçıyor

Bu haber 23 Şubat 2020 - 11:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şehrin farklı noktalarında meydana gelen toprak kayması ve yollara düşen taşlar tehlikeli anların yaşanmasına sebep oluyor. Özellikle yamaç boyu devam eden yollardan giden sürücülerin dikkat etmesi gerekiyor.

Hava sıcaklığının artması beraberinde kış aylarında yağan karın erimesini de hızlandırdı. Hızla eriyen kar ile birlikte yumuşak toprak ve kayalar yer değiştirmeye başladı. Özellikle eğimli alanlarda yaşanan toprak kayması ve taşların yuvarlanması tehlikeli anların yaşanmasına sebep oluyor.

YOLA DÜŞEN TAŞLAR 3 ARAÇTA HASARA SEBEP OLDU

Edinilen bilgilere göre Bingöl Merkez Bahçelievler Mahallesi Hatice Belgin Caddesi üzerinde bulunan Mehmet Çibuk Parkı karşında tepeden düşen taşlar nedeniyle 3 araçta maddi hasar meydana geldi

ADAKLI SANCAK YOLUNA KAYALAR DÜŞTÜ

Öte yandan, Adaklı-Sancak Karayolu Karaçubuk Köyünün üst tarafında tepeden düşen Kayalar tehlike saçtı. Kayaların düştüğü anda yoldan araçların geçmemesi ise olası bir can kaybı veya yaralanmanın önüne geçti.

Son günlerde bu tür kaya düşmesi ve toprak kaymalarının şehrin çeşitli bölgelerinde medyana geldiği öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde, Bingöl – Genç karayolu Ova Park ve Havalimanı Kavşağı arasında yaşanan toprak kayması nedeniyle karayoluna düşen taşlar büyük tehlike oluşturmuştu. İlgili haber için tıklayınız

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat