SON DAKİKA

Minik Yüreklilerden Kocaman Davranış

Bu haber 23 Şubat 2020 - 14:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Hayallerim Su Gibi Şeffaf, Kapak Gibi Mavi” sloganıyla Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan 2 okul tarafından yürütülen proje kapsamında 3 tekerlekli sandalye alındı.

Binlerce mavi kapak toplayan ana okul ve ilkokul öğrencileri, koordinatör okulları aracılığıyla toplanan kapakları Binpınarsu şirketine satarak 3 adet tekerlekli sandalye temin edildi.  Daha önce yapılan saha araştırmasında evde özel eğitim gören üç özel öğrenci tekerlekli sandalyeye kavuştu.

“Hayallerim Su Gibi Şeffaf, Kapak Gibi Mavi” sloganıyla Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Güveçli İlkokulu ve Zübeyde Hanım Ana Okulu koordinatörlüğünde yürütülen “DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK” Projesi 8 aylık eylem planı hazırlanarak 25 okulda faaliyete başladı.

Proje kapsamında Ocak ayı etkinliği olan “Hayallerim Su Gibi Şeffaf, Kapak Gibi Mavi” sloganıyla; öğrencilerde yardımlaşma, dayanışma ve empati duygularını geliştirmelerini sağlanarak farkındalık oluşturmak olduğu belirtildi.

Bu amaçla, Binlerce mavi kapak toplayan ana okul ve ilkokul öğrencileri, koordinatör okulları aracılığıyla toplanan kapakları Binpınarsu şirketine satarak 3 adet tekerlekli sandalye temin edildi.  Daha önce yapılan saha araştırmasında evde özel eğitim gören üç özel öğrenci tekerlekli sandalyeye kavuştu. Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney; “Bizlerde bugün burada öğrencilerimizin topladığı mavi kapaklarla temin edilerek özel öğrencilerimize alınan tekerlekli sandalyeleri öğrencilerimize ettik. Bu anlamlı proje neticesinde öğrencilerimizin ihtiyaçları giderilmiş oldu. Ben bu projede emeği geçen başta mavi kapak toplayarak engelli öğrencilerimizin yaşamına kolaylık katacak tekerlekli sandalye alımında büyük katkıları olan öğrencilerimize, proje koordinatör okul müdürlerimize ve Binpınarsu’ya katkılarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat