SON DAKİKA

İnsan Doğası ve Stres Semineri Verildi

Bu haber 23 Şubat 2020 - 11:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen “İnsan Doğası ve Stres” konulu seminer Dr. Faruk Öndağ tarafından verildi. Bingöl Üniversitesi konferans salonunda gerçekleştirilen seminere lise 11 ve 12. sınıf öğrencileri ile öğretmenler katıldı.

Pozitif Psikoloji ve Araştırma Enstitüsü koordinatörü Eğitimci-Yazar Dr. Faruk Öndağ, Bingöl’deki 11 ve 12. Sınıf öğrencilerine  verimli şekilde ders çalışma, öğrenme eğitimi, motivasyon, stres yönetimi gibi alanlarda bir seminer verdi.

Bingöl İl Milli Müdürlüğü tarafından 11 ve 12. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen  motivasyon seminerinde Eğitimci-Yazar Dr. Faruk Öndağ Bingöl Üniversitesi konferans salonunda öğrencilere, ‘Hoş Geldin Sınav/Motivasyon Fırtınası’ başlıklı bir seminer verdi.

Eğitimci-Yazar Dr. Faruk Öndağ, seminerde öğrencilere, sınav stresiyle baş edebilmenin yolları ve verimli ders çalışma yöntemleri hakkında bilgi verdi. Ders çalışmaya hazırlanırken öğrencilere fayda sağlayacak egzersizlerden bahseden Öndağ,  anlattığı örnek hikayelerle öğrenciler tarafından ilgi ile takip edildi.

Bingöl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Seminer sonunda Bingöllü öğrencilere verimli şekilde ders çalışma, öğrenme eğitimi, motivasyon, stres yönetimi gibi alanlarda seminer vererek bilgilendiren Dr. Faruk Öndağ’a plaket vererek teşekkür etti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat