SON DAKİKA

Trafik Kazalarına Yönelik Tedbirler Görüşüldü

Bu haber 21 Şubat 2020 - 13:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ve Karlıova ilçelerinde otobüs kazalarının önlenmesine yönelik toplantı yapıldı. Toplantıda trafik kazalarını önlemeye yönelik tedbirler görüşüldü.

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Kaymakam Ahmet Güneri başkanlığında İlçe Emniyet Müdürü Kürşat Duman, İlçe Jandarma Komutanı Eray Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mehmet Ali Yıldız, İlçe Belediye Başkanlığı Yardımcısı Sadri Bingöl, Cesur Bingöl firma temsilcisi Caner Demir, Has Bingöl firma temsilcisi Tuncay Bingöl ve Karlıova Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Asım Özen’ in katılımı ile ilçemizde “Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı” yapıldı.

Toplantıda Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi kapsamında trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak yer alan insan unsurunun yaptığı kural ihlallerinin neden olduğu trafik kazalarını önlemeye yönelik tedbirler görüşüldü.

GENÇ İLÇESİNDE DE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİ

Otobüs Kazalarının Önlenmesi, konuya daha fazla dikkat çekilerek toplumsal farkındalığın artırılması, yol ve trafik güvenliğine katkı sağlayacak görüşlerin alınmasına yönelik “Otobüs Kazalarının Önlenmesi” toplantısı, Genç Kaymakamı Arif Gül başkanlığında, Belediye Başkan M. Zeki Dirik, ilgili kurum temsilcileri, şehir içi, şehirler arası, ticari taksi ve öğrenci servisi yetkililerinin katılımı ile Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat