SON DAKİKA

“Şehit ve Gazi Aileleri Devletimizin Emanetidir”

Bu haber 20 Şubat 2020 - 13:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci, Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları Derneği’ni (BİŞHAK) ziyaret etti. Ziyaret programında konuşan Vali Ekinci; “Şehit ve gazi aileleri devletimizin emanetidir” dedi.

Vali Kadir Ekinci, Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları Derneği’ni (BİŞHAK) ziyaret etti. Dernek Başkanı Naim Tan ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Vali Kadir Ekinci’ye ziyaret programında Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Çoban, 49. Komando Tugay Komutan V. T. Albay Ali Olcay Küçüktepe,  İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat ve  İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Abdurrahman Başbuğ eşlik etti.

Dernek üyeleriyle bir araya gelen Vali Ekinci, Dernek Başkanı Naim Tan’dan derneğin çalışmaları hakkından bilgi aldı. Ziyaret programında konuşan Vali Ekinci, ‘Şehit ve gazi aileleri devletimizin emanetidir. İnşallah, bütün imkanlarımızla ve onların yanında olacağız. Kapımız daima şehit yakınlarına ve gazilerimize açıktır’ dedi Ziyaret programı Vali Kadir Ekinci’nin şehit yakınları ve gazilerin sorun ve taleplerini dinlemesinin ardından sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat