SON DAKİKA

Kırmızıgül’den Sabah Gazetesi’ne Sert Yanıt!

Bu haber 20 Şubat 2020 - 8:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöllü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, Sabah Gazetesinde yer alan bir habere çok sert yanıt verdi. Kırmızıgül, “Ben ülkem için hak ve hukuk filmleri çekmeye devam edeceğim. Çünkü ben hakka ve hukuka inanıyorum” dedi.

Dün Sabah Gazetesinde yer alan bir habere göre, Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Müzik’te yönetim kurulu başkanlığı yaptığı dönem devlete olan borçlarını ödemediği iddia edildi.

Ben ülkem için hak ve hukuk filmleri çekmeye devam edeceğim”

Bingöllü sanatçı Mahsun Kırmızıgül Sabah’ın bu iddiasına çok sert yanıt verdi. Kırmızıgül sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ey Sabah, ben bana ait olmayan o borcu ödeyeli 5 yıl oldu. Ben ülkem için hak ve hukuk filmleri çekmeye devam edeceğim. Çünkü ben hakka ve hukuka inanıyorum. Ben Allah”a ve ahiret gününe de inanıyorum. Bu dünyada yapılan kötülüklerin er geç hesabının sorulacağına da inanıyorum” dedi.

Sabah Gazetesinin Günaydın ekinde Gökhan Gökduman imzalı haberde şu iddialara yer verilmişti: “Mahsun Kırmızıgül’ün yüzsüzlüğünü GÜNAYDIN belgeledi! Ulaştığımız SGK borç dökümlerine göre; Prestij Müzik’in 1999 ile 2005 yıllarına dair 3.5 milyon liralık borcu bulunuyor. Ticaret Sicili Gazetesi kayıtlarına göre ise Kırmızıgül, o dönem Prestij Müzik’in yönetim kurulu başkanlığını yapıyordu. SGK defalarca tebligat yapmasına rağmen, borcu bir türlü tahsil edemeyince, son çare olarak icra takibi başlatmış. Buna rağmen Mahsun Kırmızıgül, devlete olan borcunu ödememiş. Tüyü bitmemiş yetime bile borçlu görünen Mahsun’un, ‘hak-hukuk’ konulu filmler çekmesi garip değil mi?”

Kırmızıgül’ün son dönemlerde yaptığı açıklamalarda sürekli adalet vurgusu yapıp iktidar uygulamalarını eleştirdiğini belirten sosyal medya kullanıcıları Sabah’ın bu sebepten dolayı eski bilgilerden hareketle Kırmızıgül’ü linç ettiği yorumu yaptılar. Kırmızıgül de söz konusu borcun kendisine ait olmamasına rağmen ödediğini açıkladı.

Kırmızıgül, sosyal medya hesabından borcu olmadığına dair SGK belgelerini de paylaştı:

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat