SON DAKİKA

“Her Talebin Bizzat Takipçisi Olacağım”

Bu haber 20 Şubat 2020 - 14:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Vatandaşla Buluşma / Halk Toplantıları’ kapsamında Şubat ayının ikinci toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Vali Ekinci “Bugün Şubat ayının ikinci buluşmasını gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızı dinledik, notlarımızı aldık. İnşallah her bir talebin bizzat takipçisi olacağım” dedi.

Vali Kadir Ekinci, periyodik olarak gerçekleşen ‘Halk Toplantıları’ kapsamında vatandaşları makamında ağırladı.

Bingöl’e atandığı günden bu yana düzenli olarak vatandaşları makamında ağırlayan Vali Ekinci, “Vatandaşlarımızı makamda ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Çünkü buradaki varlık sebebimiz insanımıza hizmettir. Göreve başladığımız ilk günden bu yana, Sayın Cumhurbaşkanımızın da emir ve talimatları doğrultusunda, ‘vatandaş odaklı’ bir çalışma yöntemi takip ediyoruz. Bu şekilde insanımızın gündemine dahil olmak; hayatına, duygu ve düşüncelerine devletin şefkati ve imkanları ile dokunmak istiyoruz. Nihai hedefimiz tek tek her insanımızı dinlemek ve dertlerine çare olabilmektir. Bugün Şubat ayının ikinci buluşmasını gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızı dinledik, notlarımızı aldık. İnşallah her bir talebin bizzat takipçisi olacağım” dedi.

Vatandaşlar da Vali Ekinci’nin bu uygulamasından duydukları memnuniyeti ifade ederek Vali Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Toplantı, Vali Ekinci’nin vatandaşların sorunlarını imkânlar doğrultusunda ve en kısa sürede çözüme kavuşturulması için ilgili kurum amirlerine gereken talimatları vermesinin ardından sonra erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat