SON DAKİKA

“Esnafımız Şehrin Can Damarıdır”

Bu haber 20 Şubat 2020 - 13:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci, Bingöl’ün en işlek caddelerinden Genç Caddesinde ve Maden Sokak’ta esnaf ziyareti yaptı. Vali Ekinci; “Esnafımız şehrin can damarıdır, şehrin ekonomik refah ve huzur içerisinde yaşamasının teminatıdır. Bizler her iş yerini ekonomiyi canlandıran birer ana unsur olarak görüyoruz” dedi.

Her fırsatta esnaf ziyareti yapan ve vatandaşlar ile bir araya gelen Vali Ekinci, Genç Caddesi ve Maden Sokak’taki iş yerlerini ziyaret etti.

Ziyaret ettiği iş yerlerinde esnafın sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinleyen; ‘bol ve hayırlı alış veriş’ dileklerinde bulunan Vali Ekinci, ‘Şehrin kalbi çarşıda, pazarda atar. Esnafımız şehrin can damarıdır, şehrin ekonomik refah ve huzur içerisinde yaşamasının teminatıdır. Bizler her iş yerini ekonomiyi canlandıran birer ana unsur olarak görüyoruz. Onun için, esnafımızın derdini derdimiz biliyoruz, her zaman yanlarında olduğumuzun altını çiziyoruz. Kapımız esnafımız için daima açıktır’ dedi. Esnafın gösterdiği sıcak ve samimi ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ekinci, yapılan çay ikramlarını da geri çevirmedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat