SON DAKİKA

Hayvanlar İçin Doğaya Yiyecek Bırakıldı

Bu haber 17 Şubat 2020 - 16:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de Şerno Kültür, Dayanışma ve Dayanışma derneği (ŞERNO-DER) tarafından kırsal bölgelerde hayvanlar için doğaya yiyecek bırakıldı.

Şerno Kültür, Dayanışma ve Dayanışma derneği (ŞERNO-DER), kış şartları nedeniyle zor günler geçiren hayvanlar için seferber oldu. Kar yağışının yoğun olduğu bu dönemde ŞERNO DER, soğuktan etkilenen hayvanları unutmadı. Karla kaplı arazilerde hayatta kalma mücadelesi veren hayvanlara yem, et, ekmek ve yeşilik dağıttı. Yoğun kar yağış dan dolayı hayvanların aç olduğunu söyleyen ŞERNO DER başkanı İbrahim Bircan, doğa kuruma komisyonu ve akut ile birlikte 1800 rakımlı dağlarda ve köylerde yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlar için 500 kilo yem, 100 kilo et, 2 torba ekmek ve yeşilik dağıttıklarını söyledi.

Hayvanların kış aylarında beslenme ihtiyacının karşılanması için çalıştıklarını belirten Bircan; “Sokağa ve kırlara bırakacağımız bir kap su ve bir kap yemek hayvanların hayatta kalmasını sağlayacaktır. Bütün hemşerilerimizi hayvanlara sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat