SON DAKİKA

Ankara’daki Bingöllülere Koronavirüs Eğitimi

Bu haber 17 Şubat 2020 - 16:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turan Buzgan, Ankara’daki Bingöllülere korona virüsü anlattı.

Son zamanlarda Çin’de meydana gelen ve 25 ülkeye yayılan COVİD-19 (yeni tip korona virüsü) ile birlikte ülkemizde de tedirginlik devam ediyor. Enfeksiyon ve bulaşıcı hastalıklar konusunda uzman olan Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turan Buzgan, Ankara BİNYAR Derneği’nin davetlisi olarak Ankara’da yaşayan hemşehrilerimize “Yeni Korona Virüs Enfeksiyonunun Hatırlattıkları: İnsan, Tarih, Ekosistem ve Mikrop” konulu bir konferans verdi. Konferansta, virüslerin tarihçesine değinilerek, COVİD-19 ismi verilen yeni tip korona virüs hakkında detaylı bilgi verildi.

Vatandaşlarımızın bu tarz virüslerden korunma yolları hakkında uyarılarda bulunan Prof. Dr. Turan Buzgan, bu virüsün en sevindirici yanının zamanında alınan önlem ve koordineli çalışmalarla ülkemizde görülmemesi olduğunun altını çizdi.

Vatandaşlardan gelen soruların yanıtlanmasının ardından, konferans plaket takdim töreni ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Konferansın ardından Ankara BİNYAR Derneği tarafından katılımcılara çiğköfte ikramı yapıldı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat