SON DAKİKA

“Öğretmenlik; Malzemesi İnsan Olan Bir Meslektir”

Bu haber 14 Şubat 2020 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yedisu Kaymakamı Oğuzhan Ocak Başkanlığında Eğitim değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Kaymakam Ocak; “Öğretmenlik; malzemesi insan olan bir meslektir. Eğitim ve öğretimde başarı için mutlaka öğretmen, öğrenci ve veli üçgeninin kurulması gerekiyor.” dedi.

Okulların, öğretmen ve öğrencilerin sorunlarını, sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirilen, Eğitim Değerlendirme Toplantısı Kaymakam Oğuzhan Ocak başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Asım Yılmaz ile ilçemizde görev yapan tüm öğretmenler katıldı.

İlçemizdeki eğitim çıtasının artması ve eğitimdeki kalitenin her alanda hissedilmesi için gayret gösterdiklerini belirten Kaymakam Oğuzhan Ocak, “İlçemizdeki öğrencilerin motivasyonlarının arttırılması, daha kaliteli bir eğitim alması, sosyal ve kültürel yaşantıların zenginleştirilmesi, çağın gelişimlerini takip edebilmeleri ve çocukların ihtiyaçlarının karşılanması konusunda Kaymakamlık olarak okul ve kurumlarımıza her türlü desteği vereceğiz.” dedi.

Konuşmasında, öğretmenlere çok büyük görevler düştüğünü dile getiren Kaymakam Oğuzhan Ocak , “Öğretmenlik; malzemesi insan olan bir meslektir. Eğitim ve öğretimde başarı için mutlaka öğretmen, öğrenci ve veli üçgeninin kurulması gerekiyor. Üniversiteye giriş ve başarı noktasında beklenilen yerde değiliz. Yeni eğitim öğretim yılında eğitim kalitesini yükseltmek başarılı öğrenciler yetiştirmek için en büyük görev öğretmenlerimize düşüyor. Bu bağlamda siz değerli öğretmenlerinde çocuklarımızın gönül dünyasına etki etmesi ve onlara örnek olması gerekiyor.” dedi.

Kaymakam Oğuzhan Ocak’ın üzerinde hassasiyetle durduğu bağımlılıkla mücadele konusunda da tüm okul yöneticilerini ve öğretmenlerini uyanık olma ve mücadele konusunda çok dikkatli olmalarını istedi. Eğitim Değerlendirme Toplantısı, aksaklıklara çözüm bulunması ve karşılıklı fikir alışverişi ile soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat