SON DAKİKA

Afad’dan Akut’a Teşekkür Ziyareti

Bu haber 14 Şubat 2020 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İl Afet ve Acil Durum Müdürü M. Emin Boğatekin, Bingöl AKUT birimini ziyaret ederek, Elazığ depreminde ve Solhan’da yaşanan çığ felaketinde afetzedelerin yardımına koşan AKUT ekibine teşekkür etti.

İl AFAD Müdürü M.Emin Boğatekin, AADYM Şube Müdürü M.Nuri Değişman ve Arama Kurtarma Ekip Sorumlusu Nihat Varan, Bingöl’de yıllardır gönüllü olarak arama kurtarma çalışmalarına katılan AKUT Bingöl Birimini ziyaret etti.

Derneğin gönüllü üye sayısı, çalışmaları ve arama kurtarma envanterleri hakkında bilgi alan Boğatekin; afet ve acil durumlarda ve özellikle Elazığ depremi sonrasında hemen deprem bölgesine giderek enkaz altında kalan vatandaşların kurtarılma çalışmaları ve Solhan İlçesi Gençtavus köyünde çığ altında kalan vatandaşın kurtarılması için yoğun mesai harcayan AKUT derneğine teşekkür etti.

Bingöl AKUT Derneği Başkanı Ahmet Ateş ise, AFAD İl Müdürlüğünün ziyaretinden dolayı memnun kaldıklarını, her türlü afet ve acil durumlarda AFAD İl Müdürlüğü Koordinesinde işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Ateş, “İl AFAD Müdürümüz Sayın M.Emin Boğatekin, AADYM Şube Müdürü Sayın M.Nuri Değişman ve Arama Kurtarma Ekip Sorumlusu Sayın Nihat Varan  Akut Bingöl Derneğini ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. Akut Bingöl ailesi olarak bizlerde her türlü şartlarda AFAD Bingöl ile çalışmaktan onur ve gurur duyarız. Yapılan bu ziyaretten dolayı İl AFAD Müdürümüz Sayın M.Emin Boğatekin ve çalışma arkadaşlarına Akut Bingöl ailesi olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat