SON DAKİKA

“Veli-Öğrenci-Öğretmen İşbirliği Önemli”

Bu haber 12 Şubat 2020 - 9:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yedisu Kaymakamı Oğuzhan Ocak, ilçede bulunan Kürdan ilköğretim Okulunda veli toplantısı gerçekleştirdi. Kaymakam Ocak, eğitimin ve öğretimin önemi hakkında velilere bilgiler verdikten sonra öğretimde veli-öğrenci-öğretmen işbirliğine değinerek, eğitim-öğretimde bu üç unsurun çok önemli olduğunu söyledi.

Kaymakam Oğuzhan Ocak beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Asım Yılmaz ile Kürdan ilköğretim okulunda öğrenci velileri ile bir araya geldi. Kaymakam Oğuzhan Ocak Kürdan ilköğretim okulunda öğrenci velileri ile bir araya geldi.

Öğrenci velilerinin görüşlerini alarak bir konuşma yapan Kaymakam Oğuzhan Ocak; eğitimin ve öğretimin önemi hakkında velilere bilgiler verdikten sonra öğretimde veli-öğrenci-öğretmen işbirliğine değindi. Eğitim-öğretimde bu üç unsurun çok önemli olduğunu, başarıya ulaşmak için bu üç unsurun üç ayaklı bir sac gibi birbirlerine destek olmaları gerektiğini söyledi. Veliler kendileriyle böyle bir toplantıyı tertip etmelerinden dolayı Kaymakam Oğuzhan Ocak’a teşekkür ettiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat