SON DAKİKA

Yılmaz’a Bir Yanıt da Atalay’dan geldi!

Bu haber 08 Şubat 2020 - 13:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz’ın İBB’nin yaptığı yüzde 35’lik zama ilişkin attığı bir twite Bingöl eski Belediye Başkanı Serdar Atalay’da eleştirel cevap verdi.

Ak Parti Genel Başkan yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz bugün attığı twitte; “Seçimden önce olmadık vaadlerde bulunan, yönetirken güven oluşturamaz. Kural basit; söylediğini yap, yapamayacağını söyleme. Güven uzun sürede ve zor kazanılır ama kısa sürede ve kolay kaybedilir” ifadelerine yer vermişti.

“Pişkinliğin bu kadarına pes”

Yılmaz’ın bu twitine çok sayıda twitter kullanıcısı eleştirel yanıt verirken, bir yanıt da Bingöl eski belediye Başkanı Serdar Atalay’dan geldi. Atalay, isim belirtmeden attığı twitte Yılmaz’ı hedef aldı. İşte Atalay’ın o twiti: “Kural çok basit; Söylediğini yap, yapamayacağını söyleme! Şunları hatırlatalım; “Yolsuzluğa sıfır tolerans!”, insanların aldatıldığı Kültür mah. kentsel dönüşüm rezaleti, 2014’te va’dedilen kent meydanı, kapalı otopark, seyir terası, çapakçur vadisi! Pişkinliğin bu kadarına pes.!”

“Milletimiz yüksek zamları hak etmiyor”

Gün içinde Ak Parti 24. Dönem Bingöl Milletvekili adayı Şahin Bingöl’de şöyle bir twit atmıştı: “İBB’nin Ulaşım’a yaptığı %35 lik zammı eleştirirken, avrasya’ya iletişime gıdaya giyime yapılan fahiş zamları kabul ettiğimiz anlamına gelmez.Tabii ki aziz milletimizi enflasyona ezdirecek tüm orantısız zamlara şiddetle karşıyız. Aziz milletimiz bu yüksek zamları hak etmiyor.. !”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat