SON DAKİKA

Cevdet Yılmaz’ın Zam Twitine Yoğun Eleştiri

Bu haber 08 Şubat 2020 - 8:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz’ın İBB’nin ulaşıma yaptığı yüzde 35’lik zamma ilişkin attığı twite pek çok kullanıcı tepki gösterdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir içi ulaşıma yapılan yüzde 35 zam sonrası bir twit atan Ak Parti Genel Başkan yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet yılmaz İmamoğlu’nu eleştirdi. Yılmaz, attığı twitte; “Seçimden önce olmadık vaadlerde bulunan, yönetirken güven oluşturamaz. Kural basit; söylediğini yap, yapamayacağını söyleme. Güven uzun sürede ve zor kazanılır ama kısa sürede ve kolay kaybedilir” ifadelerine yer verdi.

Yılmaz’ın bu twiti pek çok kullanıcı tarafından tepki gördü. İBB tarafından yapılan zammın eleştirilebileceği fakat zam üstüne zam yapan Ak Parti iktidarının da yaptıklarını göz ardı edilmemesi gerektiğini belirten kullanıcıların paylaşımlarından bazıları şu şekilde:


“İBB’nin ulaşıma yaptığı %35 zamdan dolayı Ekrem İmamoğlu’nu yerden yere vuran AKP’nin 1 yıl içinde yaptığı zamlar;

Elektriğe %60
Doğalgaza %52
Tekel Ürününe %60
İlaçlara %48
Sigaraya %44
Yakıta %25

AKP Genel Bşk. Yrd. @_cevdetyilmaz da İBB’ye sitem etmiş… “

“Başkanlık gelecek faizler düşecek” Faiz %10.5 “Başkanlık gelecek enflasyon düşecek” Enflasyon %12 “Başkanlık gelecek işsizlik düşecek” İşsizlik %14 “Başkanlık gelecek #dolar düşecek” Dolar 6 ₺ “Başkanlık gelecek fiyatlar düşecek” Elektriğe %106 Doğalgaza %107 Köprülere %119 zam

@ekrem_imamoglu nu Bingöl’de kentsel dönüşüm kapsamında evleri yıkıp temel atmasını ve seçimden sonra biz bu Evleri yapamıyoruz evlerinizin parasını verelim diyip 680 hak Sahibini mağdur ettiği için kınıyorum. Seçimden önce temel at şov yap seçimden sonra yapamıyorum de!!!!!

Sayın bakanım sizi seviyoruz ama insanlar kendini öldürüyor açlıktan çözüm çözüm saygılar

Çaya, elektriğe, yakıta, doğalgaza, ilaca da zam yapan sayın @ekrem_imamoglu nu kınıyorum! #IBBdenUlaşımaZam

YHT ye %300 avrasya tüneline %56 geçen yıldan bu güne elektriğe %78 doğalgaza %40 zamları yapılırken kafanızı kuma gömüp İBB nin yaptığı %35 zamla kafanızı kumdan çıkarıp zamı eleştiriyorsun nerden bakarsan tutarsız samimiyetsizsiniz….

Bu dediğinize “Dinime küfreden müslüman olsa” denir. Memleket yanıp bitmiş bizimkisi içerde saçını tarıyor. Size güvenen kim acaba?

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sperrmuellberlin.org

    abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat