SON DAKİKA

Açıkbaş’tan Mitinge Davet

Bu haber 07 Şubat 2020 - 8:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, ABD ve Siyonist çetenin Filistin’i işgal planına tepki göstermek amacıyla bu pazar günü düzenlenecek “Kudüs Bizimdir” mitingine Bingöl halkını davet etti.

İşgalci ve emperyalist ABD’nin “Yüzyılın Anlaşması” adıyla açıkladığı ihanet ve şer planına tepkiler her geçen gün artarak devam ediyor.

Müslümanların ilk kıblesi ve Filistin’in başkenti olan Kudüs’ü Siyonist işgalcilerin başkenti olarak ilan eden şer planına tepkiler gösterilirken 9 Şubat Pazar günü Diyarbakır İstasyon Meydanı’nda düzenlenecek “Kudüs’e Sahip Çıkıyoruz” mitingine halkı davet etti.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Açıkbaş, ABD Başkanı Donald Trump, işgalci Siyonistlerin güvenliğini merkeze alan, Filistinlileri ebediyen yurtlarından sürmeyi hedefleyen “Yüzyılın Anlaşması’na tepki göstererek, Emperyalizmin genel karakteri olan işgal ve sömürü için uluslararası hukuku hiçe sayma alışkanlığı bu açıklamayla bir kere daha deklare edildiğini belirtti. 

Açıkbaş, “Özellikle Kudüs’ün statüsü konusunda tamamen sapkın bir inançtan hareketle oluşturulan iddianın ve teröre dayanan eylemin meşrulaştırılması, daha açık ifadeyle ilk gününden itibaren gerçekleştirdiği terör eylemleriyle ayakta kalmaya çalışan Siyonist işgalcilerin yine körü körüne ABD tarafından desteklenmesi, işgalin meşrulaştırılması ve terörün yaygınlaştırılması noktasında kirli bir işbirliğidir. Yüzyılın Anlaşması” denilen plan, Kudüs’ün bütünüyle işgal edilmesi, Filistinlilerin vatanlarından çıkarılması ve işgalin meşrulaştırılması çabasından ibarettir. Kısaca, plan da anlaşma da soykırım, vahşet ve işgal diplomasisidir. İşgalci Siyonistler ve onların hamisi emperyalist ABD, yetmiş yılı aşan kan ve zulüm devleti tasarımıyla başaramadıkları büyük İsrail ve yok edilmiş Filistin hayalini, şimdi de bu yolla gerçekleştirmeyi deniyor. Bu anlaşmayı kabul edenlerle beraber, konuşmaya ve değerlendirmeye değer gören herkesi Filistin’in düşmanı, Kudüs’ün satıcısı, Filistinlilerin soykırımcısı olarak tanımlarız.” dedi.

Açıkbaş son olarak, “Tüm Müslümanların ortak değeri olan Kudüs’e sahip çıkma adına Mustazaflar Cemiyeti ve Peygamber Sevdalıları Vakfı’nın ortak olarak 9 Şubat Pazar günü saat 13.30’da Diyarbakır/İstasyon meydanında düzenleyeceği ‘Kudüs Bizimdir’ mitingine tüm halkımızı davet ediyoruz. Sesimizin Mescid-i Aksa için yükseleceği böylesi önemli etkinliklerde Müslümanlar olarak büyük bir sorumluluk bilinciyle katkı sunmalıyız.” açıklamasında bulundu.

office 2019

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat