SON DAKİKA

CHP Bingöl’de Başarıya İnanıyor!

Bu haber 05 Şubat 2020 - 16:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bingöl İl Başkanı seçilen Hasan Aktaş; “Partimizin kapısı herkese açık, şeffaf yönetim anlayışı ve yenilik bizi Bingöl’de başarıya götürecek.” dedi.

CHP Bingöl İl Kongresinde 40 delegenin oyunu alarak yeni İl Başkanı seçilen Hasan Aktaş, görevi Mevcut İl Başkanı Ahmet Bazencir’den aldı.

Aktaş; “Sizlerin de bildiği üzere 01.02.2020 Cumartesi günü partimizde yapılan İl Başkanlığı Kongresinde 12 oy fark ile Cumhuriyet Halk Partisi Bingöl İl Başkanı seçildim. Bu yola çıktığım ilk andan itibaren de hep birleştirici, toparlayıcı olmaya özen gösterdim fakat adaylığımı açıkladığım andan kongre gününe kadar bazı hoş olmayan sözler, kongre günü ise yaşanan bir takım talihsiz olaylar insan ayırt etmeksizin herkesi kucaklayan partimizin centilmence başlayan bu güzel yarışına gölge düşürmemeliydi diye düşünüyorum. Aday olduğum ilk andan itibaren karşı tarafın kendi yapmış olduğu şeyler ile bugün beni itham ediyor olması beni oldukça şaşırttı. İnsanlar dinlerine, mezheplerine, ailelerine veya mensubu oldukları aşiretlere göre ayrılmaz değerli arkadaşlar. Bu yanlış ve bir o kadar da hastalıklı bir yaklaşımdır. Beni ve yönetimimi asla bu tarz bir anlayışta göremezsiniz. Bizim yaşadığımız şehir itibari ile zengin bir kültürümüz var, bizi var eden de bu kültürdür. Ortak değerlerimizi kimsenin hırslarına alet edemeyiz. Bu tarz söylemlerle bize oy veren vermeyen hiçbir partilimizin gönlünün kırılmasına da müsaade edemeyiz” dedi.

“Partimizin kapısı herkese açık”

Bingöl’de başarılı olmak için çaba göstereceklerini belirten Aktaş; “Gün birleşip Cumhuriyet Halk Partisini layık olduğu yere taşıma günüdür. Herkesin bu sağduyu çerçevesinde davranması partimize borcudur. Cumhuriyet Halk Partili kimliğimizi ve bilincimizi her zaman en ön planda tutacağız. Partimizin kapısı herkese açık, şeffaf yönetim anlayışı ve yenilik bizi Bingöl’de başarıya götürecek. Yönetimimiz süresince siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızı da her zaman aramızda görmek isteriz.  Son olarak şunu söylemek isterim ki hepimiz biz bu memleketin insanıyız ve ihtiyaçlarının eksiklerinin farkındayız, Bingöl için yapmamız gereken ne varsa hep beraber elimizi taşın altına koyacağız. Din, mezhep üzerinden yapılan siyasetlerin bizi ileriye taşımayacağının farkına varalım. Ben bir kez daha sizlerin vesilesiyle eski başkanımız ve yönetimine verdikleri hizmetler için teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

autocad lt

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat