SON DAKİKA

SEYFAN-DER 10. Yıl Kutlama Gecesi Düzenleyecek

Bu haber 02 Aralık 2019 - 13:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de faaliyetlerini sürdüren Seyfanlılar Derneği ( Bingöl Seyfan – Der), 22 Aralık 2019 Pazar günü Belediye Kültür Merkezinde düzenleyeceği 10. Yıl Kutlama Gecesi´nde tüm Seyfanlıları bir araya getireceğini duyurdu.

Dernek Başkanı Orhan Açıkbaş, etkinlik programı ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada; Sosyal ve kültürel faaliyetlere önem verdiklerini, toplumun birbiriyle tanışmasını-kaynaşmasını istediklerini söyleyerek dernek çalışmalarını 10 yıldır kesintisiz bir şekilde devam ettirdiklerini belirterek şöyle devam etti;

“10. yılımız için yapılacak etkinliğimiz vesilesiyle, soydaşlarımızın birbirleriyle tanışmaları, kaynaşmaları, sıla özlemlerini gidermelerini sağlamak amacıyla böylesi özel bir geceyi tertipliyoruz.” Açıkbaş, Seyfan-Der’in 10 yıllık bir maziye sahip olduğunu, Seyfan Köyünün tarihçesinin ise asırlar öncesine dayandığını ve tüm Seyfanlıların birbirleriyle yakın akrabalık ilişkileri kurduğunu hatırlatarak; “Derneğimiz 2009 yılında kurulmuş olup,  10 yıllık bir maziye sahiptir.  Bu zaman diliminde birçok amaca hizmet eden derneğimiz, İlimizin tanıtımı ve ülkemizin birçok kentinde yaşayan soydaşlarımız arasında karşılıklı sıla-i rahim faaliyetlerini de toplumsal çapta sürdürmektedir. Geleneksel bayramlaşma programları, iftar programları, hasta ziyaretleri,  cenaze duyuruları,  taziye işlevleri vb. birçok faaliyette ön planda olmanın haklı gururunu yaşıyoruz diyerek, yapılacak olan 10. Yıl kutlama gecesinde sosyal ve kültürel öğelerimizle ilgili birçok konuda sunumlarımız olacaktır. Bu vesileyle 22 Aralık’ta Belediye Kültür Merkezinde düzenleyeceğimiz 10. Yıl Gecesi´ne tüm soydaşlarımızı davet ediyoruz.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat