SON DAKİKA

Genç Girişimciler Van’da Buluştu

Bu haber 02 Aralık 2019 - 13:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Doğu Anadolu Bölgesinin il başkanları, Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) ve TOBB Van Genç Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantısına katıldı.

TOBB Genç Girişimciler Kurulu Doğu Anadolu Bölge Temsilcisi ve Bingöl GGK İcra Kurulu Başkanı Faysal Açıkbaş  “Coğrafi ve ekonomik durum bakımından stratejik bir bölgeyi temsil ediyoruz. Girişimcilik anlamında bunları nasıl geliştirebilirizi düşünmeliyiz. Bizim ana üç maddemiz var. Turizm, gastronomi ve bilişim alanlarının altını doldurarak ciddi projeler oluşturacağız. Girişimcilere rol model olmayı hedefliyoruz. TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanlarımız kendi illerinde kendilerini kanıtlamış ve illerinde ekonominin dinamiği durumundadırlar. Biz bir köprü görevi görüyoruz. Girişimciyi finansman ile buluşturuyoruz. Bingöl’de 3.000 öğrenciye girişimcilik eğitimi verdik. Birçok ciddi proje ortaya çıktı. Girişimcileri doğru bir şekilde yönlendirdik. Genç girişimciler olmazsa ilerdeki iş insanları da olmaz. Genç girişimcilerimize iş aramayın kendi işinizi kurun diyoruz. Devletimiz girişimcilerimize birçok destek sağlıyor. Girişimcilerimizi teşvik programlarına yönlendiriyoruz. KOSGEB, İŞKUR ve FIRAT KALKINMA AJANSI’nın ciddi destekleri var. Her ticaret yapan batar algısını kırmamız lazım. Ekonomiye yön veren genç girişimcilerle bu potansiyelin artırılması gerekmektedir. Bizde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı olan Genç Girişimciler Kurulu olarak burada etkin rol almak için çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Yapılan toplantıya; TOBB Genç Girişimciler Kurulu Doğu Anadolu Bölge Temsilcisi ve Bingöl Genç Girişimciler Kurulu (GGK) İcra Kurulu Başkanı Faysal Açıkbaş, TOBB Ağrı GGK İcra Kurulu Başkanı Bünyamin Yıldırım, TOBB Bitlis GGK İcra Kurulu Başkanı Bilal Kardoğan, TOBB Erzincan GGK İcra Kurulu Başkanı Adem Mühürdaroğlu, TOBB Kars GGK İcra Kurulu Başkanı Ferhat Şur, TOBB Iğdır GGK İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Deniz Yazıcı, TOBB Elazığ GGK İcra Kurulu Başkanı Tuncay Çeçen ve Başkan Yardımcısı İbrahim Kalkancı, TOBB Tunceli GGK İcra Kurulu Başkanı Zeki Arguç ile Van TSO GGK İcra Kurulu Başkanı Seyhan Demir, Başkan Yardımcısı Musa Güneş ve Mete Karam’ın yanı sıra icra kurulu üyeleri Hamza Ömer Yılmaz, Rıdvan Bilen, Hakan Perihanoğlu, Necdet Alıcı, Lokman Kaval ve Harun Şevgin katıldı.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sperrmuellberlin.org

    abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat