SON DAKİKA

Vatandaşlardan Belediyeye Tepki

Bu haber 22 Ekim 2019 - 13:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışın belediye ekiplerinin yarım bıraktığı yol çalışmalarını çamur deryasına çevirdiğini belirten vatandaşlar tepkilerini dile getirdi.

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Bingöl’de şehrin birçok noktasında sağanak yağış etkili oldu. Sağanak ile birlikte belediyenin yarım bıraktığı bazı çalışmalardan olumsuz etkilendiklerini belirten vatandaşlar mağdur olduklarını dile getirdi.

Yeni Mahalle’de geçtiğimiz yıl yapımına başlanılan dere ıslah çalışmasının üst yapımının tamamlanmaması nedeniyle evlerini su basan vatandaşlar mağdur olduklarını dile getirdi.

Vatandaşlar daha önce Bingöl Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nü arayarak konu hakkında bilgi almak istediklerini fakat hiçbir şekilde bilgi alamadıklarını, ayrıca belediyenin bazı talepleri umursamadığını dile getirdi. Dere yatağına yakın bir konumda olan ev sahibi vatandaşlar, dere ıslah çalışmasını olumlu değerlendirdiklerini fakat diğer taraftan bu projenin sadece altyapı ile şimdiye kadar sınırlandırılmasının, yaz aylarında toz ile mücadele kış aylarında ise çamur gibi zorlu durumları beraberinde getirdiklerini dile getirdiler.

Son olarak bu duruma daha fazla tahammül edemediklerini dile getiren mahalle sakinleri, konuyu her yönüyle yerel, ulusal basına ve CİMER’e taşıyacaklarını, hiçbir belediyenin vatandaşına böyle bir mağduriyet yaşatamayacağını ifade ettiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat