SON DAKİKA

Vali Ekinci: “Notlarımızı Alıyoruz”

Bu haber 17 Ekim 2019 - 15:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci, periyodik olarak devam eden ‘Vatandaşla Buluşma / Halk Toplantıları’ kapsamında vatandaşları makamında ağırladı. Ekinci; “‘Düzenli olarak vatandaşımızla buluşuyoruz. Notlarımızı alıyoruz, ardından ilgili kurumlara talimatlarımızı iletiyor ve sorunların kısa zamanda çözümü ve taleplerin karşılanması için birlikte çaba gösteriyoruz.” dedi.

Periyodik olarak devam eden ‘Vatandaşla Buluşma / Halk Toplantıları’ kapsamında Vali Kadir Ekinci, vatandaşları makamında ağırladı.

Makam odasının kapılarını sürekli açık tutan ve kendisine ulaşmak isteyen vatandaşları makamında kabul eden Vali Ekinci, Ekim ayının ikinci toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların talep ve sorunlarının kamu kurumlarının ilgili mercilerine doğrudan iletilmesini sağlamak, sorunlara hızlı çözümler bulmak ve vatandaşların devletle bağını daha da güçlendirmek adına düzenli olarak yapılan ‘Vatandaşla Buluşma / Halk Toplantısı’nda Vali Ekinci vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Toplantı sonunda yaptığı değerlendirme konuşmasında Vali Ekinci şunları söyledi:

 ‘Düzenli olarak vatandaşımızla buluşuyoruz. Bazen vatandaşımızın evine misafir oluyoruz; bazen esnafımızı işyerinde ziyaret ederek sıcak bir çay eşliğinde sohbet ediyoruz; bazen de Valilik makamında ağırlayarak sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinliyoruz. Notlarımızı alıyoruz, ardından ilgili kurumlara talimatlarımızı iletiyor ve sorunların kısa zamanda çözümü ve taleplerin karşılanması için birlikte çaba gösteriyoruz.’

Farklı konulardaki sorunlarını, şikayetlerini, taleplerini ve önerilerini yüz yüze anlatma fırsatı bulan vatandaşların bu uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek bu uygulama için Vali Ekinci’ye teşekkür ettiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat