SON DAKİKA

‘Uluslararası Binşifa Bingöl Bal Festivali Ertelendi

Bu haber 10 Ekim 2019 - 9:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada; 11-13 Ekim 2019 tarihleri arasında Bingöl Üniversitesi Kongre Merkezi Alanında yapılması planlanan “Uluslararası Binşifa Bingöl Bal Festivali” Türk Silahlı kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG terör örgütlerine karşı düzenlemiş olduğu Barış Pınarı Harekatı’nın başlamış olması nedeniyle ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelendiği bildirildi.

Konuyla ilgili Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, “Ülkemizin uluslararası hak ve yükümlülüklerinden doğan meşru müdafaa hakkı kapsamında, Fırat’ın doğusunda milli güvenliğimiz için tehdit oluşturan PKK/PYD/YPG ve DEAŞ terör örgütleri ve teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla 09 Ekim 2019 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın emriyle “Barış Pınarı Harekâtı” başlatılmıştır.

Ülkemizin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’nda Kahraman Ordumuza muvaffakiyetler dileriz. Kalbimiz ve dualarımız daima Mehmetçikle beraber olacaktır” denildi.

Açıklamanın devamında, “yaşadığımız bu gelişmeler nedeniyle, İlimizde 11-13 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan ve bu doğrultuda tüm hazırlıkları tamamlanarak program içeriği kamuoyu ile paylaşılan ‘Uluslararası Binşifa Bingöl Bal Festivali’, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin şahs-ı manevisine saygı gereği ‘ileriki bir tarihte yapılmak üzere’ ertelenmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat