SON DAKİKA

Varol, Karasu’yu Hedef aldı

Bu haber 16 Eylül 2019 - 13:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, Doğan Karasu’nun “Suriyeliler Değil, MHP Ülkeye Yüktür” paylaşımını sert bir dille eleştirerek yetkili mercileri göreve çağırdı!

MHP Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, partisine yapılan “Suriyeliler değil, MHP ülkeye yüktür” paylaşımının ardından Doğan Karasu’yu sert bir dille eleştirip idarecileri göreve çağırdı.

Varol’un yaptığı yazılı basın açıklaması şu şekilde:

“15.09.2019 tarihinde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla yarım asırlık şanlı bir geçmişe sahip milyonlarca insanın gönül verdiği Milliyetçi Hareket Partisi’ne alenen hakaret eden Doğan Karasu adlı kişi bu cesareti nereden almaktadır. Kime güvenmektedir. Biz bu zatın zihniyetinin ne olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Milliyetçi-Ülkücü harekete kininin sebebini de bilmekteyiz. Bu zat partimize hakaret ve iftiralarda bulunarak bilinçaltındaki kinini dışa vurmuştur. Partimize alenen hakaret eden bu müfrit TBMM Fen Lisesinde kutsal bir meslek olan öğretmenlik mesleğini icra etmektedir. Okul yönetimini, Milli Eğitim Müdürlüğünü ve sayın Bingöl Valisini bu hadsize haddini bildirmeye davet ediyoruz.

Ayrıca Milliyetçi-Ülkücü harekete karşı halkı kin ve nefrete teşvik eden bu açıklamalardan dolayı Cumhuriyet Savcılarımızı göreve davet ediyoruz.. Partimize karşı yürütülen bu alçaklara kara propagandalara asla papuç bırakmayacağımızı, geçmişte olduğu gibi bugün de Fetö, Pkk, Dhkpc ve her türlü terör örgütlerine ve kalıntılarına karşı mücadelemizi son nefer, son nefes ve son damla kana kadar sürdüreceğimizin bilinmesini isteriz. Milliyetçi-Ülkücü hareket bu çevrelere rağmen milletimizin gönlünde sevgi tohumlarını ekmeye devam edecektir. İnsanlarımızı bir ve beraber yapmaya ve vatanın bölünmez bütünlüğünü savunmaya devam edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Şimdi Milli eğitim camiasına açıkça soruyoruz. Millilikten uzak olan bu zat öğrencilerimizin kimin ya da kimlerin aklıyla hangi bölücü fikirlerle yetiştiriyor ve yetiştirmeye devam edecektir. Milliyetçi Hareket Partisi’nden rahatsız olanlar bu ülkeye düşman olan terör ve terörist yardakçılarıdır. Lütfen bu adama haddini bildiriniz ve devlet memurları kanununu hatırlatınız. Bir an önce bu müfteri hakkında gerekli soruşturmanın açılarak görevden el çektirilmesi elzem bir durumdur. Aksi takdirde sorumlu mevkilerde bulunan yöneticiler de bu durumdan mesuldür. Konunun her platformda takipçisi olacağımızın genel merkez yöneticilerimizin nezdinde konuyu bakanlıklara taşıyacağımızın bu müfteri adam ve destekçilerine elbette hesap soracağımızın bilinmesini isteriz.  Kamuoyuna Saygıyla Duyrulur.”

Ne olmuştu?

Doğan Karasu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda MHP’yi eleştirmişti. Karasu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı. “SURİYELİLER DEĞİL, MHP BU ÜLKEYE YÜKTÜR!!!. -MHP’NİN SİYASETİ REHİN ALARAK ÜLKEYE VERDİĞİ ZARARI 30 MİLYON SURİYELİ VEREMEZDİ!!!. MHP RUHU VE PRATİĞİ ÜLKEYE HAKİM OLUR-OLAMAZ KRİZ KAÇINILMAZ OLMUŞTUR/OLUYOR!!!.”

Gelen tepkiler üzerine yeni bir açıklama yapan Karasu, şunları söylemişti: “SOSYAL MEDYA’YI KULLANAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE; -FİKİRLER, KURUMLAR, KURUM TEMSİLİ OLAN ŞAHISLAR MUHATABIMDIR, BUNLARI KİBAR BİR BİÇİMDE ELEŞTİRİYORUM. KİMSEYE HAKARET ETMEM, KENDİME DE HAKARET ETTİRMEM!!!. ZEKA, ANLAMA VE AHLAK SEVİYESİ DÜŞÜK İNSANLARI MUHATAP ALMAYACAĞIM!!!”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat