SON DAKİKA

Haluk Levent’ten Bingöllü Aileye Yardım Eli

Bu haber 16 Eylül 2019 - 15:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de iş kazası sonucu bir gözünü kaybeden ve sağ kolonu hissetmeyen bir aile babasına, Sanatçı Haluk Levent sahip çıktı. Levent, Bingöl Ahbap ekibine seslenerek ne gerekiyorsa yapılması gerektiğini söyledi. Devreye Bingöl Valiliği de girdi.

İlayda Turp adlı bir Twitter kullanıcısı, sanatçı Haluk Levent’i etiketleyerek, Bingöl’de iş kazası geçiren bir aile babası için yardım talebinde bulundu. Turp yaptığı paylaşımda; “Haluk abi baba iş kazası geçirdiği için bir gözü görmüyor sağ kolu işlevini kaybetmiş, çalışamıyor. Kendi tedavisine bile gidemiyor, sadece 3 kız çocuğunu okutmak istiyor, durumları hiç yok. Lütfen kız çocuklarımız okusun. Aile Bingöl’de yaşıyor.” dedi.

HALUK LEVENT CEVAP VERDİ

İlayda Turp adlı bir twitter kullanıcısı tarafından gelen yardım talebine cevap veren Sanatçı Haluk Levent Bingöl Ahbap ekibine seslenerek; “Bingöl Ahbap! Ailemize gidelim! Çocukları okutmak İçin ne gerekiyorsa yapalım! Haydi arkadaşlar!” dedi.

BİNGÖL VALİLİĞİ DEVREYE GİRDİ

Bingöl valiliği resmi Twitter hesabı ise yapılan paylaşıma cevap vererek; “Lütfen aileye ait iletişim bilgilerini 0426 213 10 05’i arayarak bizimle paylaşın” İfadeleri yer aldı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat