SON DAKİKA

Açıkbaş’tan Tatil Mesajı

Bu haber 12 Haziran 2019 - 12:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle il genelinde eğitim gören tüm öğrencilere iyi tatiller dileklerinde bulundu. Başta Bingöl halkı ve tüm öğrenciler adına, emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Açıkbaş, başarılı bir eğitim-öğretim yılının tamamlandığını belirterek tatilde tüm öğrencilere bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunarak, “Tatiller bir sonraki eğitim-öğretim yılına azık hazırlamak, daha dinamik ve birikimli bir şekilde katılabilmek için önemli dönemlerdir” dedi.

Açıkbaş, ayrıca eğitimin önemine dikkat çekerek, “Ülkeler ve Milletler eğitim ile yükselir veya eğitimsizlikten dolayı geriler. Bu anlamda başarılı her bir öğrencimizin ülkemize ’de nice katkıları olacağını unutmaması gerekir” ifadelerine yer verdi.

Anne ve babalara da seslenen Açıkbaş, “Yaz tatili uzun bir süre ve bu süre zarfında çocuklarımızı sosyal, kültürel anlamda iyi eğitmeli, onları topluma faydalı olacak şekilde değerlerimiz ile barışık ve anlayışlı bireyler olmaları yönünde yönlendirmeliyiz. Bunu da yapabilmek için elbette çocuklarımıza öncelikle sevgi aşılayabilmeyiz. Sevgi ile yapılan her iş başarıyla neticelenir. Ülkemizin huzur dolu yarınları unutulmamalıdır ki gelecek nesiller ile şekillenecektir” şeklinde konuştu.

Açıkbaş mesajının sonunda, tüm öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasının hayırlı, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşayacakları bir yaz tatili geçirmesini diledi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat