SON DAKİKA

Ekinci: “Bingöl Huzur Diyarı Haline Geldi”

Bu haber 31 Mayıs 2019 - 7:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Kadir Ekinci Emniyet mensuplarına teşekkür ederek; “Bingöl’ümüzün sadece merkezi değil her bir köşesi huzur ve güven diyarı haline geldi” dedi.

Vali Kadir Ekinci, İl Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen iftar programında Emniyet mensuplarıyla bir araya geldi. Özel Harekât Şube Müdürlüğünde düzenlenen iftar programına Vali Ekinci’nin yanı sıra Belediye Başkanı Erdal Arıkan, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Jandarma Komutanı Albay Mevlüt Dirim, Kurum Müdürleri, emniyet mensupları ve şehit yakınları katıldı.

İftar programı öncesinde yaptığı konuşmada ‘Bingöl’ü bir huzur kenti haline getiren Emniyet teşkilatı ve diğer güvenlik güçlerine teşekkür eden’ Vali Ekinci şunları söyledi: “Çok özel günler yaşıyoruz. Ramazan ayının son on günündeyiz. Cehennemden kurtuluşu müjdeleyen bu günlerde nur içinde nur yaşarcasına, bin aydan hayırlı mübarek Kadir Gecesini arıyoruz. Rabbu-l âlemin Kadir Gecesini hakkıyla idrak etmeyi nasip etsin. Ramazan-ı şerifi hayırla tamamlamayı ve hep birlikte bayram yaşamayı tüm milletimize ve İslam âlemine nasip etsin inşallah. Sarsılmaz inançlarımız ve tarihten aldığımız güç ve tecrübe ile bizler büyük bir devletiz. Maddi ve manevi hemen her alanda büyüyen, gücüne güç katan farklı bir Türkiye’miz var artık. Büyük bir medeniyetin temsilcileri olarak hep birlikte değerlerimizi yarınlara taşıyoruz. Mübarek Ramazan ayında ülkenin dört bir tarafında iyiliği, yardımlaşmayı ve paylaşmayı içeren sayısız örneklerimiz var. Çarşıda pazarda, sokakta mahallede ramazanın maneviyatı ile süslenmiş apayrı bir hava, eşsiz kareler, diyaloglar var. Bunlar medeniyetimizin eşi bulunmaz zenginlikleridir. Bizler efendimize kulak verip ‘Komşusu açken kendisi tok yatan bizden değildir’ ilkesince fakire fukaraya, garibe gurebaya kucak açan insanımızla gurur duyuyoruz. Çorbasını komşusuyla paylaşmadan iftar sofrasına oturmayan Anadolu insanımız en büyük sermayemiz, en büyük desteğimizdir. Aynı şekilde vatanında ezanların susmaması, iftarların, teravihlerin, sahurların bitmemesi için canla başla çalışan kahraman polisimiz ve diğer güvenlik güçlerimiz de göz bebeğimizdir. Rabbim sizleri karanlığın şerrinden korusun. Yüreğiniz ve bileğiniz kavi olsun. Şehadetleri ile devletimizin ve milletimizin istiklal ve istikbalini koruyan aziz şehitlerimiz gururumuzdur, onurumuzdur. Kemal-i edeple, hak ve hakikat adına peygamberlikten sonraki en yüksek makam olan şehadet mertebesine ulaşan tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun, mekânları cennet olsun diyorum. Rabbim onlara da bizlere de rahmetiyle muamele etsin. Bizim için hayatın ulvi hedefleri vardır. Tuttuğumuz oruçlar, iftar sofralarımız, bayramlarımız, dostluk ve kardeşliklerimiz bunlardan bazılarıdır. Bu değerleri geliştirerek yaşatmak ve geleceğe taşımak hepimizin ortak sorumluluğudur. Türkiye’nin en huzurlu en sakin kentlerinden birinde yaşıyoruz. Bu seviyeye sizlerin emek ve gayretleri ile ulaşmış bulunuyoruz. İnsanımıza sunduğunuz bu eşsiz hizmetten dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bingöl’ümüzün sadece merkezi değil her bir köşesi huzur ve güven diyarı haline geldi. Rabbim sizlerden razı olsun. Yüce Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Milletçe yarınlara kararlı yürüyüşümüzü daim etsin. Hep birlikte daha gelişmiş ve kalkınmış günlere erişmeyi nasip eylesin. Bu güzel iftar sofrasında bizleri buluşturan Emniyet Müdürümüze ve ekibine, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ dedi. İl Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen iftar programı yapılan duaların ardından sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat