SON DAKİKA

Fırat EDAŞ, Çalışanlarına İftar Verdi

Bu haber 26 Mayıs 2019 - 15:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., 11 ayın sultanı Ramazan ayında çalışanlarıyla geleneksel iftar sofralarında bir araya geldi.

Sorumluluk bölgesi Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde Ramazan ayının huzurla yaşanmasına katkı koymak adına kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti noktasında çalışmalarını eksiksiz sürdüren Fırat EDAŞ, mübarek ayda çalışanlarıyla iftar sofralarında bir araya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğini sergiledi.

Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da Fırat EDAŞ’ın sorumluluk bölgesindeki illerde gerçekleştirdiği geleneksel iftar buluşmalarına; şirket yöneticileri, sektör temsilcileri ve çalışanlar yoğun katılım sağladılar.

ÖNDER BAĞIR: “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ GÜÇLENDİRİYOR”

İftar sofralarında Fırat EDAŞ ailesiyle bir arada olmak duyduğu memnuniyeti dile getiren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü Önder Bağır, “Böylesine anlamlı bir ayda ve bu güzel atmosferde iftar sofralarında buluşmamız, bizlerin birlik ve beraberliğini daha da güçlendiriyor. Hareketli ve yoğun iş temposunda sergiledikleri özverili çalışmalarıyla Ramazan’ın huzurlu ve aydınlık bir ortamda ihya edilmesinde önemli pay sahibi olan tüm çalışanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür eder; bu vesile ile aileleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir bayram geçirmelerini dilerim” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat