SON DAKİKA

”Halkın Görüşü Önemli Değil”

Bu haber 24 Mayıs 2019 - 16:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çarşı merkezinde esnaflık yapan Adem Çetin isimli vatandaş, zabıta müdürlüğü ekipleri ile yaşadığı sorunu yetkililere ilettiğini Belediye yardımcısı Ahmet Altunhan’ın kendisine ‘halkın görüşü önemli değil bizim görüşümüz önemli’ cevabı verdiğini iddia etti.

Yıllardır bu gölgeliğin olduğunu söyleyen Çetin durumdan şikayetçi olduğunu belirtip şunları söyledi; ‘”Her yaz ayında bu gölgeliği asıyoruz, vitrinde duran ürünlerin güneşten zarar görmemesi için. Birkaç gün önce zabıta ekipleri gelip kaldırın dediler, gerekçe olarak çevre kirliliği yaptığımızı öne sürdüler. Ben yıllardır burada esnaflık yapıyorum, gerek bina sakinleri, gerekse çevre esnafıyla çok iyi ilişkilerimiz var. Bu şikayetten sonra durumu bir çok kişiye arz ettim, olabilir ki bir hata içindeyim beni uyarsınlar diyerek durumu anlattım. Belediyenin gerekçe olarak sunduğu çevre kirliliği  mevzusunu hiç kimse onaylamadı. Hatta bir çok vatandaş bu gölgeliğin sokağa renk kattığını, az da olsa sokağı serin tuttuğunu belirttiler.

“Halkın görüşü önemli değil bizim görüşümüz önemli”

Çetin, son olarak şunları söyledi: “İş yerimin olduğu binanın rızası olduğuna dair imza topladım. Bu imzalarla beraber belediyeye gittim. Belediye yardımcısı Ahmet Altunhan bana ‘’halkın görüşü önemli değil bizim görüşümüz önemli’’ diyerek konuya bakış açısını göstermiş oldu. Bingöl’ün çözülmeyi bekleyen bir çok sorunu varken belediyenin sorun olmayan bir mevzu ile uğraşması tuhaf.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat