SON DAKİKA

Engelli ve Yaşlı Vatandaşlara Evde Hizmet!

Bu haber 16 Mayıs 2019 - 10:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçe Nüfus Müdürlüğüne gidemeyen, yeni kimlik kartı çıkarmakta zorlanan engelli ve yaşlı vatandaşlar hizmeti oturdukları yerden alıyor.

Bingöl’ün Genç ilçe Nüfus Müdürlüğüne gidemeyen, yeni kimlik kartı çıkarmakta zorlanan engelli ve yaşlı vatandaşlar hizmeti oturdukları yerden alıyor. Genç Kaymakamlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Bürosundan yapılan açıklamada; “İlçemizde hayata geçirilen gezici kayıt terminali uygulaması ile engelli ve ileri derecede yaşlı ya da yürümesinde sakınca olup Nüfus Müdürlüğümüze gelemeyen vatandaşlarımızın hanelerine; bilgisayar, yazıcı ve biyometrik veri okuyucuyu ve parmak izi içeren donanımımızla gidip yeni kimlik kartı için başvurularını alıyoruz. Başvurusunu aldığımız vatandaşlarımızın Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartları Ankara’da Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğümüzce basılıp, PTT aracılığıyla hastalarımızın hanelerine teslim ediliyor.” denildi.

“VATANDAŞLAR DEVLETİMİZE TEŞEKKÜR ETTİ”

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Genç Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Dolunay Kürü; “İlçemiz Yenişehir Mahallesi’nde ikamet eden 1940 doğumlu M. Ali SAYİN  isimli raporlu vatandaşımız ailesi vasıtasıyla yeni kimlik kartı  için kurumumuza müracaat etti. Bizlerde memurlarımız ile birlikte hanesine gidip başvurusunu aldık. Vatandaşımız eskiden yaşadıkları sıkıntılar ile yeni uygulamanın kalitesini karşılaştırıp devletimize teşekkür etti. İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü olarak bu güzel hizmeti vermenin ve hemşerilerimizi memnun etmenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat