SON DAKİKA

Hırsızlara Yönelik Operasyonda 3 Kişi Tutuklandı

Bu haber 08 Mayıs 2019 - 9:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de 25 Nisan – 02 Mayıs tarihleri arasında meydana gelen hırsızlık olaylarında 8 şüpheli şahıs yakalandı. Bunlardan 3 kişi tutuklanırken, 2 kişi Adli Kontrol Kararı ile 3 kişi ise Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından serbest bırakıldı.

Konuyla ilgili Bingöl valiliğinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; ”Vatandaşlarımızın huzurunu, mal ve can güvenliğini sağlamak, bireyler arasındaki ilişkilerde mutlu yaşam koşullarının oluşturulabilmesi için Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından mala karşı işlenen suçlar kapsamında yapılan çalışmalarda;

25.04.2019 tarihinde ilimiz Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde inşaatı devam eden binadan inşaatta çalışan Al.A., R.A. ve Ab.A. isimli vatandaşlarımızın Kredi ve Bankamatik kartları ile bir miktar paraları çalınmıştır. Olayın faili meçhul şüphelilerinin tespiti için ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalarda olayı Em.B. ve Em.B isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiş ve şahıslar 01.05.2019 tarihinde ekiplerimiz tarafından yakalanmışlardır.

Olayı gerçekleştiren Em.B. ve Emr.B. isimli şahıslar Cumhuriyet Başsavcılığında yapılan ilk sorgularına müteakip sevk edildikleri Sulh Ceza Mahkemesi tarafından Em.B  tutuklanmış, Emr.B adli kontrol kararı ile serbest bırakılmıştır.

29. 04. 2019 tarihinde ilimiz Kültür Mahallesinde Y.Ç isimli vatandaşımıza ait motosikletin çalınması olayı ile ilgili olarak olayın faili meçhul şüphelilerinin tespiti için ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalarda olayı D.D. ve E.Y. isimli şahısların gerçekleştirildiği tespit edilmiş ve şahıslar 30.04.2019 tarihinde çaldıkları motosiklet ile birlikte yakalanmışlardır.

Olayı gerçekleştiren D.Y. ve E.Y çıkarıldıkları Sulh Ceza Mahkemesi tarafından adli kontrol kararı ile serbest bırakılmışlardır.

01.05.2019 tarihinde ilimiz İnalı Mahallesinde A.S. isimli vatandaşımızın iş yerinden motosikletinin çalınması olayı ile ilgili olarak olayın faili meçhul şüphelilerinin tespiti için ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalarda olayı Y.A., A.A. ve M.A. isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiş ve şahıslar 02.05.2019 tarihinde çaldıkları motosiklet ile birlikte yakalanmışlardır.

Olayı gerçekleştiren Y.A., A.A. ve M.A. Cumhuriyet Başsavcılığında yapılan ilk sorgularına müteakip sevk edildikleri nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanmışlardır.

İlimizde 25.04.2019-02.05.2019 tarihleri arasında meydana gelen hırsızlık olaylarında 8 şüpheli şahıs yakalanmış bunlardan 3 şahıs tutuklanmış, 2 şahıs Adli Kontrol Kararı ile 3 şahıs Cumhuriyet Başsavcılığından serbest bırakılmıştır. Aydınlatılan hırsızlık olaylarında vatandaşlarımızın çalınan eşyalarının büyük çoğunluğu temin edilerek mağdur şahıslara teslim edilmiştir.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat