SON DAKİKA

Belediyenin İftar Çadırına Yoğun İlgi

Bu haber 08 Mayıs 2019 - 8:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırı yoğun ilgi görüyor. İlk iftarını çadırda açan Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan “Değerli kardeşlerim Ramazan berekettir, paylaşmaktır, birlikteliktir. Bu doğrultuda her gün 2 bin vatandaşımızın orucunu açabileceği iftar çadırı kurduk” dedi.

Bingöl Belediyesince Yenişehir Mahallesi’nde kurulan iftar çadırı, Ramazan ayının ilk gününde büyük ilgi gördü. Binlerce vatandaşın bir arada geldiği iftar çadırına gelen Başkan Arıkan, yemek dağıtarak vatandaşlarla aynı sofrayı paylaştı.

Başkan Arıkan, iftar çadırında yaptığı açıklamada, ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Arıkan, “Rahmet ile başlayan, maneviyatı, fazileti ve bereketiyle ruhumuzu kuşatan, 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerifi hep birlikte idrak ediyoruz. Bu Mübarek ayın ilk orucunu sizlerle birlikte açmaktan, sizlerle aynı sofrayı bölüşmekten büyük mutluluk duyuyorum. Değerli kardeşlerim Ramazan berekettir, paylaşmaktır, birlikteliktir. Bu doğrultuda her gün 2 bin vatandaşımızın orucunu açabileceği iftar çadırı kurduk. Ramazan çadırımız ay boyunca ihtiyacı olan, işten çıkıp evine yetişemeyen veya Ramazan’ın manevi atmosferini daha iyi hissetmek için binlerce Müslüman kardeşiyle aynı ortamda olmak isteyen herkes için bu sofra açık olacak” diye konuştu.

Gönül belediyeciliği anlayışıyla gönüller inşa edeceklerini vurgulayan Başkan Arıkan, şunları söyledi: “Biz bu soframıza gönül sofrası diyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Rabbim bizlere fırsat verdikçe vatandaşlarımızla ele ele gönül gönüle olacağız. Sosyal, katılımcı ve şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla fiziki ve beşeri yatırımlarımızı hayata geçirerek, ilimize hizmet edeceğiz.”

Başkan Arıkan, iftar programı sonrası vatandaşların şikayet ve beklentilerini dinleyerek, çarşı merkezindeki esnafı ziyaret etti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat