SON DAKİKA

Günlük 2 Bin Kişiye İftar Verilecek

Bu haber 05 Mayıs 2019 - 16:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, Ramazan ayı süresince Yenişehir Mahallesi’nde kurulan iftar çadırında günlük 2 bin kişiye iftar verecek.

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, Ramazan Ayı süresince misafirlerin ağırlayacağı iftar çadırlarıyla ilgili hazırlıkların tamamladığını bildirdi.

Geleneksel hale getirilen iftar çadırının bu yıl Yenişehir Mahallesi’nde kurulduğu ifade edilen açıklamada, “Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma duygularının en yoğun hissedildiği mübarek Ramazan ayı kapsamında Yenişehir Mahallesi İl Özel İdaresi lojmanları arkasında bulunan alanda iftar çadırı kuruldu. Ay boyunca her gün 2 bin ile 2 bin 500 kişiye sıcak yemek ikram edilecek” denildi.

Ramazan ayı boyunca yardıma muhtaç ailelere Ramazan kolisi desteği verileceği vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Sosyal belediyecilik anlayışıyla her yıl düzenli olarak sağlanan Ramazan kolisi desteği bu Ramazan ayında da devam edecektir. Ayrıca yardıma muhtaç ailelere günlük ekmek ve kuru gıda yardımı da sürdürülecektir” ifadelerine yer verildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat