SON DAKİKA

Bingöl’de Cennetin Çocukları Şenliği Düzenlendi

Bu haber 03 Mayıs 2019 - 6:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

14 yaş grubundaki 650 yetim için düzenlenen ‘4. Geleneksel Cennetin Çocukları Şenliği’ Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Kampüsünde yapıldı.

İHH İstanbul Sultanbeyli Temsilciliği ve İHH Bingöl İnsani Yardım Derneği’nce düzenlenen ‘4. Geleneksel Cennetin Çocukları Şenliği’ne Vali Kadir Ekinci, eşi Tuba Ekinci ile birlikte katıldı.

Vali Kadir Ekinci şenlikte yaptığı konuşmada şunları söyledi: “‘Dünyayı iyilik değiştirecek’ yaklaşımının gün gün ete kemiğe bürünerek yoksulun, mağdurun, yolda kalmışın, borçlunun, öksüzün ve yetimin yanında belirdiğini ve dertlere deva olduğunu görmenin hazzını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu konuda emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

‘Cennetin Çocukları Şenliği’nin ilk günden bu yana toplumda dalga dalga yayıldığına, kalplerde ve kulaklarda hayırdan izler bıraktığına ve yeni iyilik hareketlerine ilham olduğuna inanıyorum.

Bingöl’de eğitim ve öğretime devam eden 7-14 yaş grubundaki 650 yetim yavrumuzun gülmesi, eğlenmesi ve sevinmesini amaçlayan bir program vesilesiyle bizler de yetimlerimizle bir araya gelme fırsatı bulduk. Bu birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamını sağlayan ve bizlere muhteşem duygular yaşatan kardeşlerimize teşekkür ediyorum.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat