beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Silah Kaçakçılarına Operasyon: 14 Gözaltı, 2 Tutuklama

Bu haber 28 Nisan 2019 - 15:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Merkez, Solhan ve Muş’ta silah kaçakçılarına yönelik eş zamanlı yapılan operasyonda çok sayıda ruhsatsız silah ile birlikte 14 kişi yakalandı. Yakalanan şahıslardan 2’si tutuklandı.

Bingöl Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince, Silah Kaçakçılığı (6136 SKM) yapan şahıslara yönelik 4 ay süren çalışmalar sonucunda, 24.04.2019 günü Bingöl Merkez, Bingöl/Solhan ve Muş ilinde 14 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 14 şahıs gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şahısların evlerinde, işyerinde ve üzerlerinde yapılan aramalarda; 4 adet ruhsatsız tabanca, 6 adet tabanca şarjörü, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 218 tabanca fişeği, 2 adet G3 şarjörü ve 24 adet av tüfeği fişeği ele geçirilmiştir” denildi.

Açıklamanın devamında, “Bingöl merkezde yakalanan A.A. ve Solhan İlçe Merkezinde yakalanan M.A.Ç isimli şüpheliler sevk edildikleri Mahkemece Tutuklanarak Bingöl Cezaevine teslim edilmiştir. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadelemiz Bingöl halkımızın da desteği ile artarak ve kararlılıkla devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat