SON DAKİKA

Fırat Edaş Doğaya Enerji Veriyor!

Bu haber 28 Nisan 2019 - 15:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Bingöl’de 26 Nisan Ağaç Dikme Günü kapsamında gerçekleştirdiği “Doğaya Enerji Ver” sosyal sorumluluk projesi ile Bingöl’de ilk fidanlarını dikti.

Kaliteli ve kesintisiz enerji arzını en iyi şekilde sağlamanın yanı sıra Bingöl’de sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden Fırat EDAŞ, Doğaya Enerji Ver” sloganıyla başlattığıproje kapsamında ilk fidanlarını dikti.

26 Nisan’da düzenlenen Ağaç Dikme Günü’nde Fırat EDAŞ, düzenlediği anlamlı sosyal sorumluluk projesi ile Bingöl İl Müdürlüğü çalışanları fidanları toprakla buluşturarak doğaya enerji verdi. Bingöl Orman İşletme Müdürlüğü ekibi ile ilk kez gerçekleştirilen organizasyonla Fırat EDAŞ, Bingöl’ün yeşil alan miktarının artmasına katkı sağladı.

Fidanlara can suyu verilerek sonlanan etkinlikte çalışanlar, diktikleri fidanların önünde hatıra fotoğrafı çektirerek anlamlı günü ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmediler. 

Fırat EDAŞ, doğaya karşı olan sorumluluklarını unutmadan anlamlı projeyi gelecek yıllarda da devam ettirerek geleneksel hale getirmeyi hedefliyor. 

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat