SON DAKİKA

‘Geleneksel Çocuk Oyunları ve Resim Şenliği’ Yapıldı

Bu haber 26 Nisan 2019 - 15:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci ‘HAMİ Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen ‘Geleneksel Çocuk Oyunları ve Resim Şenliği’ne katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyon Belgesi çerçevesinde ve “HAMİ” Projesi kapsamında Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan 4 okul ile özel okullar arasında imzalanan bir yıllık faaliyet- işbirliği protokolüne bağlı olarak İçmeler Mehmet Akif İnan Ortaokulu ve Özel Bingöl Doğa Kolejince ‘Geleneksel Çocuk Oyunları ve Resim Şenliği’ yapıldı.

Bingöl Özel Doğa Koleji bahçesinde yapılan şenliğe Vali Kadir Ekinci’nin yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, okul idarecileri ve öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Birbirinden güzel ve eğlenceli oyunlarla öğrencilerin yeteneklerini sergilediği programda Vali Ekinci stantları ziyaret ederek öğrencilerin ürünlerini inceledi ve çalışmaları hakkında öğrencilerden bilgi aldı. Öğrencilerle yakından ilgilenen ve bir süre sohbet eden Vali Ekinci, ‘Bu etkinlikler öğrencilerimizin çok yönlü gelişimleri, yeteneklerinin keşfi ve yönlendirilmesi açısından son derece önemli.  Okullarımızın oyun oynayarak öğrenmeyi sağlayan alanlar olarak öne çıkması ve öğrenciler açısından daha eğlenceli mekanlara dönüşmesi açısından da önemli.  MEB Okulları ve özel okullar arasında faaliyet-işbirliği zemininde yapılan şenlik ve diğer programların öğrencilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum’ dedi.    ‘HAMİ Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen ‘Geleneksel Çocuk Oyunları ve Resim Şenliği’ 26-27 Nisan 2019 tarihlerinde Bingöl Özel Doğa Koleji bahçesinde devam edecek.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat