SON DAKİKA

Düzensiz Göçle Mücadele Toplantısı Yapıldı

Bu haber 25 Nisan 2019 - 13:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci, Erzurum’da ‘Düzensiz Göçle Mücadele 2. Bölge Koordinasyon Toplantısı’na katıldı. Afganistanlı ve Pakistanlı Müslüman halkın zorunlu göçü sebebiyle planlanan toplantıda, terör örgütlerinin sızma girişimleri ve geri gönderme merkezlerinin kapasitesi de ele alındı.

Erzurum Valiliği ev sahipliğinde yapılan toplantıya Vali Kadir Ekinci’nin yanı sıra Erzincan, Kars, Trabzon, Tunceli, Ardahan Artvin, Bayburt, Iğdır, Ağrı, Gümüşhane, Muş ve Rize Valileri, İl Emniyet Müdürleri ve İl Jandarma Komutanları katıldı. 

Afganistanlı ve Pakistanlı Müslüman halkın zorunlu göçü sebebiyle planlanan toplantıda; Türkiye’de düzensiz göç, düzensiz göçmen sayılarının değerlendirilmesi, yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, ikinci bölge istatistiklerinin değerlendirilmesi, terör örgütlerinin sızma girişimleri ve geri gönderme merkezlerinin kapasitesi ele alındı.

Daha sonra Vali Kadir Ekinci ve toplantı kapsamında Erzurum’da bulunan Bölge Valileri Erzurum Valisi Okay Memiş’i makamında ziyaret ettiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat