SON DAKİKA

Hükümet Konağı Önünde Kitap Okudular

Bu haber 24 Nisan 2019 - 15:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“HAMİ” Projesi kapsamında Hükümet Konağı önünde bir araya gelen öğrenciler kitap okudu.

2023 Eğitim Vizyon Belgesi çerçevesinde “HAMİ” Projesi kapsamında 21 Mart 2019 tarihinde Bingöl il Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan 4 okul, Bingöl’de bulunan iki özel okul ile 1 yıllık faaliyet- işbirliği protokolü imzaladı.

Bingöl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin; İMKB Bingöl Anadolu Lisesi ve Doğa Koleji arasında imzalanan “HAMİ” projesi kapsamında imzalanan işbirliği protokolü ile hayata geçirilen “ Kitap Okumanın Önemi ve Toplumsal Farkındalık” projesi ile Hükümet Konağı önünde düzenlenen kitap okuma etkinliğine katılarak öğrenciler ile birlikte kitap okudu.

Engin burada yaptığı açıklamada; “Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyon Belgesi çerçevesinde eğitim sisteminin önemli bir parçası olan özel öğretim alanının, önümüzdeki süreçte kalite odaklı bir yapıya dönüşmesine, yenilikçi uygulamaların hayata geçirilmesine özel okullar ile resmi okullar arasındaki sosyal dayanışmayı ve bütünleşmeyi artırmak amacıyla Hami Projesi uygulamaya konuldu. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2023 vizyon belgesi çerçevesinde bizlerde İlimizde faaliyet gösteren Özel Hürriyet Koleji ile Kaleönü İlk-ortaokulu, Özel Doğa Koleji ile İçmeler Mehmet Akif İnan İlk-Ortaokulu ve İMKB Bingöl Anadolu lisemiz arasında protokol imzalayarak projeyi hayata geçirdik” dedi.

İmzalanan projeyle 2023 Eğitim Vizyon Belgesinde özel öğretim ile kamu okulları arasındaki iş birliği ve sosyal dayanışmayı arttıracak çalışmaların önemli bir başlık oluşturduğunu belirten Engin, bu hedefe hizmet edecek çalışmalarında kamu okulları ile özel okulları arasındaki “Hami Projesi” olduğunu ifade etti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat