SON DAKİKA

“Geleceğimiz Olan Çocuklarımıza Güveniyoruz”

Bu haber 22 Nisan 2019 - 11:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada; “Çocuklarımız ve gençlerimiz, aziz vatanın yücelmesinde eğitimde, bilimde, sanatta ve sporda dünyada söz sahibi olacaktır. Güçlü Türkiye yolunda aydınlık geleceğimiz olan çocuklarımıza güveniyoruz” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlandı. Engin, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışı ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99.yıl dönümünü, birlik ve beraberlik içinde kutlamanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Kurtuluş Savaşı’yla başlayan bağımsızlık mücadelemiz sırasında Türkiye Büyük Millet Meclisi açılması, küllerinden doğan bir milletin Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurulacağını müjdelemiştir.  Millet iradesini hâkim kılmak için büyük bir özveriyle açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi o dönemde istiklalimiz ve istikbalimiz için önemli kararların alındığı bir yer olmuştur.  Böylelikle milli egemenlik temelinde bağımsızlık ışığı tüm yurda yayılmıştır.

Gazi Meclisimizin açılmasıyla demokrasinin ve bağımsızlığının en önemli merhalesi tamamlanmış, tarihin hiçbir döneminde esarete mahkûm olmayan şanlı ecdadımız küllerinden doğan bir devlet kurmuştur. Cumhuriyetle doğan çocuklar bugün olgunluk çağındadır. Filiz, fidan, fidan köklü bir ağaç olmuştur artık. Ecdadımız bizlere cennet gibi bir vatan bırakmıştır. Bu aziz vatanın harcında şehitlerimizin ölümsüz cesareti, nice gazilerimizin şeref payı vardır.

Hür ve bağımsız yaşama şuurunun nesilden nesile aktarılması ve yeni idealist ruhların bu topraklarda kök salması için Mustafa Kemal Atatürk, Gazi Meclisimizin açılış gününü çocuklarımız için bayram ilan etmiştir. Çocuklarımız ve gençlerimiz, aziz vatanın yücelmesinde eğitimde, bilimde, sanatta ve sporda dünyada söz sahibi olacaktır. Güçlü Türkiye yolunda aydınlık geleceğimiz olan çocuklarımıza güveniyoruz.

Bu bilinçle bizler de her türlü kötülükten müstesna çocuklarımızın iyiye, güzele, faydalıya meyletmesini sağlamak ve iyilik üzere büyümelerine katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Çocuklarımıza ve gençlerimize yapılacak yatırımın doğrudan, Türkiye’nin geleceğine yapıldığının bilincindeyiz. Çocuklarımız üreten, sorgulayan, araştıran bireyler oldukça ulusal egemenliğimizin ilelebet devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Bu duygular içinde aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı,  şükran ve minnetle anıyor; ülkemizin, milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat