SON DAKİKA

Bazancir, Kılıçdaroğlu’na Saldırıyı Kınadı

Bu haber 22 Nisan 2019 - 7:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bingöl İl Başkanı Ahmet Bazancir, Ankara’nın Çubuk ilçesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik yapılan saldırıya ilişkin yazılı bir basın açıklaması yaptı. Bazancir, “Yerel seçimlerde bir oy daha fazla alabilmek adına ülkeyi kutuplaştıran, insanları ayrıştıran bunun için şehit cenazelerini dahi provoke etmekten geri durmayan bu karanlık zihniyet amacına ulaşamamıştır, ulaşamayacaktır” dedi.

CHP Bingöl İl Başkanı Ahmet Bazancir, yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Hakkâri’de terör örgütü tarafından şehit edilen er Yener Kırkıcının cenazesine katılan genel başkanımız sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan çirkin saldırıyı lanet ve şiddetle kınıyorum. Türkiye Cumhuriyetinin koruyucusu cumhuriyet halk partisini
ve onu saygıdeğer liderini terör örgütü ile yanyana getirmeye kimsenin hakkı da haddi de yoktur. Bunun için öncelikle bu çirkin saldırının arkasında kimlerin olduğunu çok iyi bilinmesi gerekiyor” ifadelerine yer verdi.

Bazancir, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Tüm bu süreçlerde Cumhuriyet Halk Partisi devletinin ve milletinin yanında yer almış ve ülkeyi yönetenleri yaptıkları hata konusunda defalarca uyarmıştık. Gerçekler tüm çıplaklığı ile ortada dururken CHP’yi terör örgütleriyle yan yana getirmek Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef göstermek ahlaksızlıktır, vicdansızlıktır. Yerel seçimlerde bir oy daha fazla alabilmek adına ülkeyi kutuplaştıran, insanları ayrıştıran bunun için şehit cenazelerini dahi provoke etmekten geri durmayan bu karanlık zihniyet amacına ulaşamamıştır, ulaşamayacaktır.

Biz bu çirkin saldırıya karışan bir kaç piyondan daha fazla olduğunu biliyoruz. Yapılması gerekende piyonlarla uğraşmak yerine o piyonları sahaya süren, onlara cesaret veren, göz yuman karanlık güçlerin ortaya çıkartılmasıdır. Bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağız. Genel başkanımızı hedef alan bu çirkin saldırıyı bir kez daha lanetliyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak dün olduğu gibi bundan sonrada amacı ne olursa olsun kimden gelirse gelsin her türlü terör örgütünü ve destek verenleri lanetlemeye devam edeceğiz.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat