SON DAKİKA

Asansörler Çürümeye Terk Edildi

Bu haber 16 Nisan 2019 - 7:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2014 yılında yapılarak Bingöl Belediyesine devredilen ve çalıştırılmadan kullanıma kapatılan Panoramik Asansörler hem çürüyor, hem de büyük tehlike oluşturuyor.

Karayolları 84. şube tarafından 2014 yılında 3 noktada yapılarak Bingöl Belediyesine devredilen ve çalıştırılmadan kullanıma kapatılan Panoramik Asansörler hem çürüyor, hem de özellikle yaşlı ve çocuklar için büyük tehlike oluşturuyor. Vatandaşlar, “Engelli asansörü orada sadece gösteriş amaçlı bulunuyor. Engelli ve yaşlılar kullanamıyor. Halk olarak eziyet çekmeye devam ediyoruz. Panoramik asansörler sadece üst geçide güzel bir görsellik kazandırmış. Vatandaşın hayatına herhangi bir kolaylık sağladığı yok.”

ASANSÖRLER TAHRİP EDİLİYOR

Özellikle Kaleönü Mahallesi’nde bulunan üst geçit asansörünün çocuklar tarafından tahrip edildi. Asansörün kırılan kapılarında oluşan boşluk yine çocuklar için tehlike oluşturuyor. Vatandaşlar asansörlerin faaliyete geçmesini istiyor.

HEM HİZMET İSTİYORUZ HEM DE TAHRİP EDİYORUZ

Sadece asansörler değil, birçok noktada hizmet eksikliğinden bahsediyoruz ama yine halk olarak onları tahrip ediyoruz ya da tahrip edenlere göz yumuyoruz. Vatandaş olarak bizler üstümüze düşeni yaparsak yetkililer çağrılarımıza elbet kulak verir.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat