SON DAKİKA

Vali Ekinci’ye Polis Haftası Ziyareti

Bu haber 10 Nisan 2019 - 15:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

10 Nisan Polis Haftası ve Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü’ dolayısıyla konuşan Vali Kadir Ekinci; “Emniyet Teşkilatımızın, önemi her geçen gün daha iyi hissedilen bir kurum olduğu görülmektedir” dedi.

İl Emniyet Müdürü Metin Akay ve beraberindeki kurum çalışanları ‘10 Nisan Polis Haftası ve Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü’ dolayısıyla Vali Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürü Akay ziyaret anısına Vali Ekinci’ye çiçek takdim etti ve ‘Polis Haftası’ münasebetiyle il genelinde yapılacak olan etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ekinci ise Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Polisimiz, hukuka ve ilgili mevzuata dayanarak toplumsal huzur ve sükunu sağlayan kamu çalışanıdır. Vatandaşın emniyet ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak onun asli vazifesidir. Hamdolsun, gücünü kanun ve milletten alan polisimiz her daim vazgeçilmez bir iç asayiş unsuru olarak vatandaşımızın emrinde olmuştur. Devletimizin ve milletimizin, birlik ve beraberliğimizin yarınları adına çeşitli tedbirler alan ve bu uğurda canını feda etmekten çekinmeyen bu teşkilatımızın varlığı bizleri daima gururlandırmaktadır. Tarihin yüklediği misyon ve yaşadığımız zamanların güncel ilişkilerine bağlı olarak zor bir coğrafyada son derece önemli bir görev ifa eden polisimiz vatanın ve milletin bölünmezliği, milli ve manevi değerlerin muhafazası ve müdafaası noktasında önemli kahramanlıklar göstermekte, kadim tarihine yakışır şekilde üzerine düşen vazifeyi ifa etmektedir.

Polis Teşkilatının görevi aynı zamanda başka alanları da etkileyen önemli bir görevdir. Çünkü güvenlik hizmeti sağlıktan eğitime hayatın hemen tamamını etkileyen bir hizmet modelidir. Bu açıdan bakıldığında, Emniyet Teşkilatımızın, önemi her geçen gün daha iyi hissedilen bir kurumumuz olduğu görülmektedir.

‘Polis Haftası’ münasebetiyle Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü kutluyor; devletimizin bekası, milletimizin kardeşliği, kamu düzeni, huzur ve güvenimiz uğruna vatan toprağının farklı köşelerinde şehitlik mertebesine erişen polislerimize Allah’tan rahmet; teşkilat mensubu emeklilerimize, görevi başındaki mesai arkadaşlarıma ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Ziyaret programı İl Emniyet Müdürlüğünce ‘Polis Haftası’ münasebetiyle Ortaokullar arasında düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyelerin verilmesi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat