SON DAKİKA

Hani WC’ler Ücretsiz Olacaktı?

Bu haber 10 Nisan 2019 - 12:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vatandaşların daha rahat abdest almaları için camii tuvaletlerini ücretsiz hale getireceklerini söyleyen Bingöl İl Müftüsü Muharrem Genç, aradan aylar geçmesine rağmen herhangi bir girişimde bulunmayarak vatandaşın tepkisini çekti.

Bingöl Haber Ajansı’nda yer alan habere göre, Bingöl İl Müftüsü Muharrem Genç, aylar öncesinde basına vermiş olduğu bir açıklamada engelli vatandaşların abdestlerini daha rahat alıp, kolay bir şekilde ibadetlerini yapmaları için çalışma başlattıklarını söyleyerek bazı camilerdeki WC’lerin ücretsiz yapacaklarını belirmişti. İl Müftüsü Genç özellikle Hacı Hıdır ve Ulu Camii’leri ne dikkat çekerek, ücretli olduğunu ve bu uygulamanın kalkması için çalışmalara başlayacağını dile getirmiş ve aynı zamanda abdesthaneden ibadethane bölümüne engelliler için asansör yapacaklarını söylemişti.

YAPILAN AÇIKLAMA HAVADA KALDI

Vatandaşlar, Müftü Genç tarafından yapılan açıklamadan sonra herhangi bir girişimde bulunulmadığını belirterek tepkilerini dile getirdi; “İl Müftüsü basına verdiği demeçte Engelli vatandaşların rahat abdest almaları için Hacı Hıdır Camii ve Ulu Camii tuvaletlerinde asansör yapacağını söylemişti. Ayrıca Hacı Hıdır ve Ulu Camii’ye dikkat çekerek, belediye ile işbirliği halinde vatandaşlara ücretsiz yapacaklarını belirtmişti. Aradan aylar geçmesine rağmen herhangi bir çalışma başlamadı. Verilen sözler tutulsun.” Denilerek duruma tepki gösterdiler.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat