SON DAKİKA

Son Başvuru 11 Nisan!

Bu haber 09 Nisan 2019 - 12:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Kaymakamlığı “Mutlu Genç Mutlu Gençlik” ve ” Spora Geç Kalma Genç Kal” Projeleri başlıyor. Proje kapsamında 5 kurs ve bir çok faaliyetlerin yapılacağı duyurulurken, katılmak isteyen gençlerin, 4-11 Nisan tarihleri arasında başvurularını Genç Gençlik Merkezine yaparak ayrıntılı bilgi alabileceği belirtildi.

Genç Kaymakamlığı Mutlu Genç Mutlu Gençlik” ve ” Spora Geç Kalma Genç Kal” Projeleri başlıyor. Genç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ve Genç Gençlik Merkezi tarafından uygulanmasına başlanılan proje kapsamında 09-29 yaş aralığındaki gençlere yönelik sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, mesleki kurs ve faaliyetler yapılması planlanmakta.

SON BAŞVURU 11 NİSAN!

Sosyal Gençlik Projelerine katılmak isteyen gençlerin, 4-11 Nisan tarihleri arasında başvurularını Genç Gençlik Merkezine yaparak ayrıntılı bilgi alabileceği belirtildi.

MESLEKİ VE İSTİHDAM KURSLARI

Sosyal Gençlik Projeleri kapsamında; CNC Freze kursu, Çağrı operatörlüğü, Doğalgaz Tesisatçılığı kursu, Bilgisayar işletmenliği kursu, Girişimcilik kursuları verilecek.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat