SON DAKİKA

Son Başvuru 11 Nisan!

Bu haber 09 Nisan 2019 - 12:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Kaymakamlığı “Mutlu Genç Mutlu Gençlik” ve ” Spora Geç Kalma Genç Kal” Projeleri başlıyor. Proje kapsamında 5 kurs ve bir çok faaliyetlerin yapılacağı duyurulurken, katılmak isteyen gençlerin, 4-11 Nisan tarihleri arasında başvurularını Genç Gençlik Merkezine yaparak ayrıntılı bilgi alabileceği belirtildi.

Genç Kaymakamlığı Mutlu Genç Mutlu Gençlik” ve ” Spora Geç Kalma Genç Kal” Projeleri başlıyor. Genç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ve Genç Gençlik Merkezi tarafından uygulanmasına başlanılan proje kapsamında 09-29 yaş aralığındaki gençlere yönelik sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, mesleki kurs ve faaliyetler yapılması planlanmakta.

SON BAŞVURU 11 NİSAN!

Sosyal Gençlik Projelerine katılmak isteyen gençlerin, 4-11 Nisan tarihleri arasında başvurularını Genç Gençlik Merkezine yaparak ayrıntılı bilgi alabileceği belirtildi.

MESLEKİ VE İSTİHDAM KURSLARI

Sosyal Gençlik Projeleri kapsamında; CNC Freze kursu, Çağrı operatörlüğü, Doğalgaz Tesisatçılığı kursu, Bilgisayar işletmenliği kursu, Girişimcilik kursuları verilecek.