SON DAKİKA

Öğrenciler Camide Buluştu

Bu haber 09 Nisan 2019 - 12:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçe Müftülüğü tarafından düzenlenen proje kapsamında, Nuri Özaltın İlkokulu’nda okuyan 170 öğrenci, belli aralıklarla cami ziyaretini gerçekleştirdi.

Genç ilçe Müftülüğü tarafından düzenlenen proje kapsamında,Genç ilçesinde bulunan ilk ve ortaokul öğrencileri camilerde buluşuyor. Nuri Özaltın İlkokulu’nda okuyan 170 öğrenci proje kapsamında belli aralıklarla cami ziyareti gerçekleştirdi.

Genç ilçe Müftülüğü tarafından yapılan açıklamada; “Öğrencilerin camiye götürülmesindeki ki en büyük neden eğitim yönünde burada camilerle ilgili olarak imamların kürsüsünü mihrabını şadırvanını ve minberini yerinde görmektir.

Proje kapsamında camilerimize gelen öğrencilerimize milli ve manevi değerlerimizden geleneklerimizle göreneklerimizle aldığımız değerlerle donatılması amaçlanmaktadır.

Camilere gelen öğrencilere uygulamalı olarak abdest alımı, namaz kılımı, cami temizliği, ibadetlerde dikkat edilmesi gereken hususlar gösterilerek öğrencilere kalıcı din bilgisi kazanılması amaçlanmıştır.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat