SON DAKİKA

Eski Danışman Arkadakilere Öfkeli

Bu haber 06 Nisan 2019 - 8:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanı olan Aydın Ünal, Binali Yıldırım ve Erdoğan’ın açıklamaları sırasında arkasında duran kalabalığa tepki gösterdi. “Yüzsüz haşerat” ifadesini kullanan Ünal, “Ankara kaybedilmiş, İstanbul’da oylar sayılıyor ama birilerinin tek derdi ekranda görünebilmek” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanı ve eski AK Parti milletvekili Aydın Ünal, Erdoğan ve Binali Yıldırım’ın açıklamaları sırasında ortaya çıkan görüntülere ilgili tepki gösterdi.

Ünal, twitter hesabından, “Ankara kaybedilmiş, İstanbul’da oylar sayılıyor ama birilerinin tek derdi ekranda görünebilmek. Koyun can derdinde, bunlar kareye girmek için Cumhurbaşkanı’nın, Binali Bey’in arkasında birbirini itekliyor, on takla atıyor. Hiç ders almayanlara ve almayacaklara yazıklar olsun” diye mesaj paylaştı. Ünal, daha sonra da “31 Mart seçiminin zafer kısmı Bayburtlu Yusuf’lardan oluşan aziz AK Parti teşkilatınındır. Onlar şimdi perde ardına itildiler. Hezimet kısmı ise hala şov peşinde koşan şu kifayetsiz muhterislerin, şu yüzsüz haşeratındır” diye yazdı.

SEÇİMDEN SONRA ÖZELEŞTİRİ ÇAĞRISI YAPMIŞTI

Aydın Ünal, seçimden önce ise şu paylaşımı yapmıştı: “Pazartesi’den itibaren artık her şeyi açık açık ve cesaretle konuşacağız. Öz/eleştiri kılıncını kınından çıkarıp, bileyip, yanlışa çekinmeden yanlış diyeceğiz, uyaracağız, Hakk’a çağıracağız. Ama öncesinde bir vazifemiz var: Pazar günü sandığa gidip mührü AK Parti’ye basacağız.”

Gazete Duvar/Bingöl Net Foto: Cumhuriyet

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat