SON DAKİKA

Görevi Devralan Erdal Arıkan’dan İlk Açıklamalar

Bu haber 05 Nisan 2019 - 12:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

31 Mart’ta Bingöl’ün yeni Belediye Başkanı seçilen Erdal Arıkan yapılan devir teslim töreni ile yeni görevine başladı. Arıkan, “Adil, şeffaf ve yönetişim anlayışıyla daha yaşanabilir bir Bingöl inşa etmek için gece-gündüz demeden çalışacağımızdan ve halkımızın hassasiyetlerini gözeterek her kesime hizmet üreteceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Arıkan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “AK Parti İl Teşkilat Başkanımız Metin Tuma, parti teşkilatımız ve Belediye Meclis üyelerimizin katılımıyla Merkez İlçe Seçim Kurulundan Mazbatımızı aldık. Rabbim, çıktığımız bu hizmet yolunda yar ve yardımcımız olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Arıkan açıklamasının devamında, “Halkımızın büyük teveccühle getirildiğimiz Bingöl Belediye Başkanlığı görevimize, başkanvekili Murat Şanlı’dan törenle devralıp ‘Bismillah diyerek başladık. Rabbim bu ulvi görevde Bingöllümüze hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin.

Adil, şeffaf ve yönetişim anlayışıyla daha yaşanabilir bir Bingöl inşa etmek için gece-gündüz demeden çalışacağımızdan ve halkımızın hassasiyetlerini gözeterek her kesime hizmet üreteceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat