SON DAKİKA

Açıkbaş: “Vaadlerin Takipçisi Olacağız”

Bu haber 02 Nisan 2019 - 12:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, geride bıraktığımız 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimini değerlendirdi. Açıkbaş, seçim sürecinde ki vaadlerin takipçisi olacaklarını belirtti.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimi sonrası yazılı bir açıklama yapan HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, “Seçmen kardeşlerimizin iradeleriyle gerçekleşen seçim sonucunun ilimiz için hayırlı olmasını temenni eder, seçilmiş Belediye Başkanları, Belediye Meclisi üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri ve Muhtarlarımıza başarılar dilerim” dedi.

HÜDA PAR OLARAK TALEPLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Seçimlerin kavgasız ve huzur içerisinde tamamlandığını söyleyen Açıkbaş, “Seçim öncesinde vaat edilen projeleri ve bu projelerin hayata geçirilmesi için HÜDA PAR olarak seçim sonrası süreçte de bu taleplerin takipçisi olacağız ve projelerin hayata geçmesi için bizlerde seçilen belediye başkanımıza katkı sunacağız” diye konuştu.

5 YILLIK ZAMAN İYİ DEĞERLENDİRİLMELİ

Açıkbaş “Seçilen İl, İlçe, Belde Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz ve tüm Muhtarlarımız hizmet noktasında önceki dönemleri de göz önünde bulundurarak hareket etmelidirler. Zira dünden bugüne şehrimize ve halkımıza hizmet noktasında neler yapıldı veya neler yapılabilirdi evvela bunları irdelemek gerekiyor. Yine seçilenlerin her şeyden önce şehrimize ve aziz hemşerilerimize faydalı olma noktasında bu şehrin bir evladı olarak, önümüzdeki 5 yıllık zaman sürecinde neler yapılabileceği hususunda ciddi mesailer harcamaları gerekir. 31 Mart 2019 Yerel Seçim sonuçlarının memleketimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat