SON DAKİKA

Açıkbaş’tan Seçim Açıklaması

Bu haber 31 Mart 2019 - 12:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş’tan seçim açıklaması.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, Fatih İlköğretim Okulunda oyunu kullandı. Seçim sonuçlarının memleket ve millet için hayırlı olmasını dileyen Açıkbaş, kazasız belasız huzurlu bir seçim olmasını temenni etti. Her şeyden önce kazanan memleketimiz ve halkımız olsun açıklamasında bulundu. Oyunu kullandıktan sonra Bingöl’ün iki yakasında bulunan birçok okulda seçim sandıklarını dolaşarak ziyaretlerine devam etti.

Açıkbaş; Umarım genelde tüm Türkiye’de yerelde ise tüm Bingöllü seçmen kardeşlerimiz sandıklara gelerek hür iradeleriyle ve büyük bir sorumluluk bilinciyle oylarını kullanırlar. Malum olunduğu üzere yerel yönetimler ve memleketimizin 5 yıllık geleceği oy vereceğimiz parti ve bu partilerin kadrolarıyla gerçekleşir, dolayısıyla memleketimizi yönetecek bu kadroları seçmek hepimizin birinci önceliği ve mesuliyeti olmalıdır.

Ayrıca Açıkbaş; memleketimiz ve halkımız, her zaman dile getirdiğimiz gibi bizim gönül dünyamızın vazgeçilmez unsurlarıdır. Bundan dolayı halkımız ve şehrimiz için en iyisini diliyor ve atacağımız her adımın bu yönde olması gerektiğini düşünüyoruz açıklamalarında bulundu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat